You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LILLY'S ECO CLEAN Skoncentrowany Płyn do Toalet z olejkiem z drzewa herbacianego 750 ml

LILLY'S ECO CLEAN Skoncentrowany Płyn do Toalet z olejkiem z drzewa herbacianego 750 ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
18.91 zł


Unikalna, naturalna formuła na bazie octu winnego znakomicie sprawdzi się w sprzątaniu i utrzymaniu czystości w toalecie. Zastosowany w Płynie do Toalet Lilly’s ECO Clean olejek z drzewa herbacianego zapewnia skuteczne czyszczenie, a także działa jak naturalny odświeżacz powietrza.

Produkty Lilly’s ECO Clean mają doskonałe właściwości czyszczące, które zostały przetestowane klinicznie (BS1276), są w pełni biodegradowalne, a ich zapach pochodzi tylko z naturalnych olejków eterycznych.

 

  ZDROWIE

CZYSTY DOM BEZ SZKODLIWYCH OPARÓW 
Większość chemicznych preparatów czyszczących może powodować skutki uboczne. Używając produktów Lilly’s ECO Clean wybierasz zdrowy i zrównoważony tryb życia.DOM

ŁATWE SPRZĄTANIE I NATURALNY, ŚWIEŻY ZAPACH. 
Produkty Lilly’s ECO Clean zadbają o czystość każdego mieszkania i domu. Ciesz się świeżym aromatem ekologicznych olejków eterycznych. Ty, Twoja rodzina i Twój dom zasługujecie na to.ZIEMIA

MOŻESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO ZMIAN, TU I TERAZ! 
Powstające na bazie składników roślinnych produkty Lilly’s ECO Clean są biodegradowalne, odnawialne i pochodzą ze znanego źródła. Butelki powstają z przetworzonego w 50% plastiku, a możliwość uzupełniania, pozwala zmniejszyć do 80% redukcję emisji dwutlenku węgla do otoczenia.
Produkty z tej serii