You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

LAVERA Balsam do ciała z pomarańczą i rokitnikiem z upraw ekologicznych 200ml

LAVERA Balsam do ciała z pomarańczą i rokitnikiem z upraw ekologicznych 200ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
37.04 zł


Znajdź ukojenie w codziennej pielęgnacji ciała, wspieranej przez  wyciągi z dojrzałej pomarańczy i rokitnika zwyczajnego. 

Zacna oliwa z oliwek, rozkoszny olej ze słodkich migdałów i milutkie masło shea nadadzą skórze jedwabistej gładkości. Opiekuńczy olej z rokitnika zwyczajnego pochodzącego z upraw ekologicznych i naturalna witamina E wpłyną łagodząco na skórę i uchronią przed utratą wilgotności. Ożywczy aromat pomarańczy poruszy zmysły i pozwoli cieszyć się świeżą owocową pieszczotą ciała. 

Zawiera naturalne składniki roślinne pochodzące z upraw ekologicznych, kontrolowanych dzikich zbiorów i z własnej produkcji. 

 

Składniki: 
Wodno-alkoholowy wyciąg z kwiatu pomarańczy*, gliceryna roślinna, oliwa z oliwek*, trójglicerydy, alkohol tłuszczowy, olej sojowy*, ester kwasu glicerynowego, masło shea*, olej migdałowy*, squalan, lecytyna, ksantan, witamina E, olej kokosowy, olej z rokitnika zwyczajnego*, olej z pomarańczy, sterole roślinne, olej słonecznikowy, witamina C, mieszanka olejków eterycznychph 5,0-5,5, emulsja typu olej w wodzie, kosmetyk wegański, produkt spa, LAVERA


*składniki pochodzące z upraw ekologicznychpojemność 150 mlKosmetyki wegańskie to całkowicie kosmetyki naturalne

Produkty z tej serii