You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Lady Pad

LadyPad to  70% organiczny bambus i 30% certyfikowana bawełna organiczna
- łatwy w użyciu
- łatwe do prania
- super chłonny
- super miękki
- oddychający (wkładki higieniczne)
- szczelny (podkładki)

Idealne dla wszystkich kobiet z alergią lub wrażliwością chemiczną!
- wielokrotnego użytku
- przystosowany do prania
- nie barwionyA. Wkładki higieniczne: rozmiary XXS, XS, S, M, L.

Cienkie, super miękkie i chłonne jednoczęściowe naturalne wkładki higieniczne są idealne do lekkiej, codziennej ochrony lub na czas, gdy Twój kubek menstruacyjny nie jest dostępny. Ta oddychająca wkładka higieniczna jest wygodna, łatwa w praniu i łatwa w użyciu.
Rozmiary wkładki: S, M, L.

B. Podkładki szczelne są idealne do użytku w ciągu dnia. Te podkładki składają się z uchwytu i wkładek i mają zintegrowany arkusz odporny na przeciekanie.
Rozmiary wkładki: S, M, L.

C. Wkładki szczelne są idealne do użytku w ciągu dnia i mają zintegrowanąwarstwę odporną na przeciekanie. Warstwy pochłaniają większość płynów.JAK ZADBAĆ O LADYPAD?

LadyPad można prać w pralce lub w pralce i bezpiecznie suszyć go przy użyciu do suszarki. Przed użyciem umyj swój nowy LadyPad.  Jeśli podczas używania będziesz się kierowała instrukcją, to LadyPad przetrwa 3–5 lat.

SPOSÓB UŻYCIA
Strona LadyPad z nadrukiem dotyka twojej bielizny. Złóż skrzydła w kroku krokiem i zapnij zatrzaski. Nieprawidłowe ustawienie może spowodować obniżenie komfortu i wydajności LadyPad. należy pamiętać, że wkładki nie są przeznaczone do noszenia bez podkładki. Umieść jedną z wkładek w uchwycie.

LadyPad to również idealny wybór na nietrzymanie moczu.