You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

KIT AND KIN Biodegradowalne bezzapachowe worki na zużyte pieluszki 60 szt

KIT AND KIN Biodegradowalne bezzapachowe worki na zużyte pieluszki 60 szt

Dostępny

Cena:
19.62 zł


Worki na pieluchy Kit & Kin są wykonane w 100% ze zrównoważonej, wolnej od GMO folii na bazie kukurydzy. 

Innowacyjność tego materiału pozwala nam uniezależnić się od nieodnawialnych materiałów i chronić przyszłe zasoby świata naszych dzieci. 

Woreczki Kit and Kin są w 100% kompostowalne, biodegradowalne i bezzapachowe.

 

Woreczki sprawdzają się idealnie w podróży, na spacerze, jak i w domu.

Są mocne i nie przepuszczają zapachu na zewnątrz.
Woreczki to produkt przyjazny dla środowiska naturalnego.
Dziękujemy, że myślisz o losach Matki Ziemi już teraz.

 

STOSOWANIE:

Umieść zużytą biodegradowalną pieluchę Kit and Kin w biodegradowalnym woreczku, zawiąż go i wyrzuć. 

 

 

Kit & Kin są dumni z bycia członkiem PETA. 

Kupując produkty wolne od okrucieństwa, możesz pomóc uratować wiele zwierząt przed męczącymi testami i cierpieniem przez całe życie.

 

Opis producenta:

Marka Kit& Kin została stworzona przez wokalistkę zespołu Spice Girls, a obecnie mamę- Emmę Lee Bunton. Wszystko zgodnie z zasadą, aby było lepiej dla dziecka oraz dla środowiska naturalnego.

Najwyższej jakości biodegradowalne pieluszki Kit&Kin, uzyskały pozytywną opinię dermatologów oraz pediatrów i położnych. Do stworzenia ich warstwy chłonnej, wykorzystano znacznie mniej chemicznych niż wykorzystuje się do produkcji popularnych pieluszek wiodących marek. To właśnie wyróżnia pieluszki Kit&Kin na rynku. Są najlepszym wyborem, biorąc pod uwagę pieluszki jednorazowe. Delikatna, wrażliwa, alergiczna i problematyczna skóra Maluszka wreszcie może “odetchnąć”. Naturalny wybór przy egzemie, łuszczycy, AZS, pieluszkowym zapaleniu czy wysypkach i reakcjach alergicznych.

Kit&Kin chroni również środowisko. Konwencjonalne pieluszki są trzecią co do wielkości grupą odpadów na wysypiskach, mimo że korzysta z nich tylko 5% populacji! To szokujące dane, gdyż w samej tylko Wielkiej Brytanii zużywa się 8 milionów pieluszek dziennie… Ich biodegradacja zajmie ponad 500 lat. Prawie każdy element pieluchy Kit & Kin - w tym jej opakowanie - ulegnie biodegradacji w ciągu 3 do 6 lat. Prawda, że to zdecydowanie lepszy wynik? :-) 

Produkty z tej serii