You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kit And Kin

Kit & Kin został stworzony w 2017 roku przez naszych współzałożycieli, Emmę Bunton (Spice Girl, prezenterkę telewizyjną i radiową oraz ambasadora UNICEF) oraz Christopher Money (dyrektor ds. Rozwoju produktu), który wniósł ponad 15-letnie doświadczenie w branży z wiązanej z matkami i dziećmi dla niektórych wiodących światowych marek.

Emma i Chris sami będąc rodzicami starali się znaleźć produkty, które nie podrażniają skóry ich dzieci i wspólnie podjęli się opracowania naturalnej, delikatnej i zrównoważonej alternatywy dla rodzin - Tak  narodziła się firma Kit & Kin.

„Chcemy pozbawić rodziców stresu i zmartwień, jakich często doświadczają, próbując wybrać najlepsze produkty dla swojej rodziny. Właśnie dlatego opracowaliśmy niesamowitą ofertę produktów, której możesz zaufać, dbając jednocześnie o swoją rodzinę”.

Emma Bunton, współzałożycielka


Rozumiemy, że Twoim priorytetem jest zapewnienie dzieciom jak najlepszego startu w życiu i zapewnienie im bezpieczeństwa, zdrowia i szczęścia. Więc dlaczego warto iść na kompromis jeśli chodzi o wybór artykułów codziennego użytku, które mają kontakt z delikatną skórą dziecka?

W Kit & Kin opracowaliśmy szereg naturalnych i skutecznych produktów dla rodzin, którym możesz zaufać. Nasze pieluszki, chusteczki, chusteczki do pielęgnacji skóry i bawełniane ubrania dla niemowląt zawierają wyłącznie najdelikatniejsze składniki i materiały, nie zawierają żadnych agresywnych chemikaliów, dzięki czemu są przyjazne dla najbardziej wrażliwej skóry.

Wszystkie nasze produkty są testowane klinicznie, aby upewnić się, że są hipoalergiczne i zatwierdzone przez dermatologów, a nasze produkty do pielęgnacji skóry są również zrównoważone pod względem pH i certyfikowane jako naturalne przez Soil Association.

Czy wiesz, że skóra jest największym organem w organizmie i pochłania do 60% składników w produktach, które stosujemy?

Zależy nam nie tylko na twoim małym świecie, ale także na naszym wielkim. Teraz bardziej niż kiedykolwiek kluczowe jest zapewnienie, że robimy, co w naszej mocy, aby chronić zasoby naturalne planety i zmniejszyć nasz wpływ na środowisko.

Używamy ekologicznych materiałów i składników w całej gamie naszych produktów: nasze pieluchy zostały opracowane przy użyciu bezchlorowej puszystej pulpy zebranej z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, a przednie panele, taśmy, bariery antyprzeciekowe i opakowania są wykonane z oksydegradowalnych biologicznie materiałów. Nasze chusteczki składają się w 100% z biodegradowalnego i zrównoważonego materiału roślinnego, wraz z naszymi workami na pieluchy, które wykorzystują trwałą, niezawierającą GMO folię na bazie kukurydzy, która jest w stanie ulec pełnej biodegradacji.