You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

INVEX REMEDIES

Invex Remedies – kosmetyki i naturalne suplementy diety

Mamy wieloletnie doświadczenie – sięgające 1987 roku – w poszukiwaniu naturalnych sposobów na dbanie o urodę i zdrowie. Posiadamy doskonale wyposażone laboratorium oraz linię produkcyjną, które pozwalają Invex Remedies na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań będących efektem osiągnięć zdobytych podczas pracy badawczej. Za sukcesem marki stoi wynalazca, wybitny chemik Stanisław Szczepaniak – wielokrotnie nagradzany twórca ponad 150 patentów.
Innowacyjne technologie wykorzystane w kosmetykach

Wiele lat poświęconych na pracę naukową zaowocowało stworzeniem innowacyjnej technologii pozwalającej na lepsze niż kiedykolwiek przyswajanie cennych składników zawartych w kosmetykach i suplementach diety. Rozbijanie struktur minerałów do pojedynczych jonów pozwoliło nam uzyskać niezwykle skuteczne toniki antybakteryjne zawierające srebro, balsamy do ciała z krzemem i złotem, suplementy z jodem, czy odkwaszające organizm sole do kąpieli.
Kosmetyki krzemowe, srebro w płynie i wiele więcej

Doświadczenie pozwoliło nam zrozumieć, jak ważne jest dostarczanie organizmowi poszczególnych pierwiastków w dobrze przyswajalnej formie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz skuteczne kosmetyki przeznaczone do różnych typów skóry. Polecamy między innymi kremy do twarzy ze złotem, miedzią czy kwasem hialuronowym, krzemowe balsamydo ciała, czy antybakteryjne toniki ze srebrem.
Invex Remedies – specjaliści od kosmetyków

Wiemy, jak ważna jest naturalna pielęgnacja skóry. W naszym sklepie online znajdziesz kosmetyki zawierające doskonale przyswajalne pierwiastki. Do codziennych rytuałów piękna polecamy odkwaszające organizm sole do kąpieli, mydło ze srebrem, mgiełki do twarzy, kremy z krzemem, balsamy do ciała oraz inne kosmetyki na przykład z linii Golden Touch ze złotem. Aby zadbać o siebie kompleksowo, sprawdź też dostępne w sklepiesuplementy diety – na przykład z jodem czy krzemem do picia.