You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Intimina

Jesteśmy stworzeni by dostarczać rozwiązania z dziedziny - kobiecego zdrowia – jako jedyna na świecie marka poświęcona kompleksowym potrzebom intymnym kobiet.

NASZA MISJA
Wierzymy, że zdrowie intymne oraz dobre samopoczucie kobiety wymagają wyjątkowej dbałości i uwagi. Naszą misją jest dostarczenie kobietom jednej marki, która zapewni im bezpieczne, gustowne oraz praktyczne produkty zaspokajające wszelkie kobiece potrzeby. Kubeczki Lily CupTM mają idealny kształt i wspaniale dopasowują się do ciała, aby zapewnić komfort zarówno przy obfitym jak i lekkim krwawieniu.Lepsza alternatywa dla podpasek i tamponów to kubeczki Lily CupTM, wykonane z silikonu medycznego, wyjątkowo miękkie, wielokrotnego użytku. Zamiast wchłaniać krew miesiączkową gromadzą ją, dzięki czemu nie zaburzają równowagi intymnej oraz nie powodują wysuszania często występującego przy stosowaniu tamponów.

CO OZNACZA, ŻE KUBECZEK MENSTRUACYJNY JEST ZDROWY?
W przeciwieństwie do podpasek i tamponów, kubeczki menstruacyjne nie zawierają: wybielaczy, rakotwórczych dioksyn, syntetycznego jedwabiu, toksycznego papieru, miazgi makulatury, taniego chloru.


KTO UŻYWA KUBECZKÓW MENSTRUACYJNYCH?

Kobiety, które troszczą się o swoje zdrowie i przyszłość naszej planety.
500% – wzrost zainteresowania kubeczkami menstruacyjnymi na przestrzeni ostatnich 5 lat – to fakt!