You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

INDIA COSMETICS Balsam Q zapobiegający powstawaniu odleżyn, odparzeń, podrażnień 500ml

INDIA COSMETICS Balsam Q zapobiegający powstawaniu odleżyn, odparzeń, podrażnień 500ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
28.49 zł


BALSAM Q skierowany jest szczególnie do osób o skórze narażonej na powstawanie odleżyn, odparzeń i podrażnień.

Regenerujący Balsam Q z naturalnym olejkiem z drzewa herbacianego jest szczególnie polecany do stosowania w miejscach narażonych na powstawanie odleżyn - plecach, pośladkach, piętach czy barkach. Delikatnie natłuszcza i nawilża powierzchnię skóry. Dłuższe, cykliczne stosowanie ulepsza kondycję skóry narażonej na odleżyny. Idealnie się wchłania i rewelacyjnie nadaje się do delikatnych masaży. Balsam Q zawiera naturalny olejek eteryczny z lawendy, którego wyrazisty, ziołowy zapach ulepsza samopoczucie i komfort. Lekka formuła Balsamu Q idealnie nadaje się do masażu i oklepywania. Pozwala na szybkie wchłonięcie się i pozostawienie skóry suchej. Nie brudzi ubrania, nie pozostawia tłustych śladów.

Preparat wykazuje następujące działanie:

wspomaga naturalne mechanizmy ochronne skóry; utrzymuje optymalną wilgotność skóry; pomaga łagodzić podrażnienia; ulepsza kondycję skóry w miejscach narażonych na powstawanie odleżyn.

Sposób użycia: Balsam należy rozprowadzić na powierzchni skóry i wmasować. Następnie, po wchłonięciu się Balsamu Q, należy ręką ułożona w daszek oklepać miejsce. Dzięki temu zabiegowi balsam przenika w skórę, co powoduje uczucie świeżości i odprężenia.

Powszechnie stosowany jest do łagodzenia podrażnień powstałych w wyniku zabiegów kosmetycznych tj.: depilacja, golenie, itd.

Pojemność opakowania: 500ml z wygodną pompką

Produkty z tej serii