You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

INDIA COSMETICS Balsam do ciała z olejem konopnym 400ml

INDIA COSMETICS Balsam do ciała z olejem konopnym 400ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
29.74 zł


Głębokie i intensywne nawilżenie to jedna z właściwości oleju konopnego, najważniejszego składnika aktywnego balsamu do ciała India – sprawia, że balsam wspaniale nadaje się do codziennej pielęgnacji różnego typu skóry, szczególnie skóry suchej.


Olej z konopi wzbogaca skórę o niezbędne składniki regeneracyjne, co podnosi odporność naskórka na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Balsam używany systematycznie ujędrnia ciało i zapobiega utracie elastyczności naskórka. Lekka formuła balsamu, oparta na naturalnych składnikach aktywnych, powoduje, że wchłania się szybko, nie pozostawia tłustych śladów, ani nieprzyjemnego uczucia lepkości. Wyróżnia się delikatnym, ziołowym aromatem.
✓ Olej z konopi – nawilża, działa odżywczo, szczególnie na skórę przesuszoną i problemową, łagodzi podrażnienia i przyśpiesza odbudowę naskórka i chroni przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych.
✓ Olej bawełniany - znakomicie odżywia i chroni nadwrażliwą skórę, skutecznie poprawiając jej elastyczność.
✓ Alantoina - nawilża skórę, działa przeciwzapalnie i łagodząco.


Sposób użycia: Wmasować niewielką ilość kremu w skórę. Pozostawić do czasu całkowitego wchłonięcia. Używać w zależności od potrzeb.
Pojemność opakowania: 400 ml

Produkty z tej serii