You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

INDIA COSMETICS

Produkty linii kosmetyków INDIA posiadają wyjątkowo łagodną formułe wzbogacona w olej konopny, zapewniającą  intensywne nawilżenie, ukojenie na podrażnienia i odprężenie napiętego naskóreka. Dzięki lekkiej konsystencji bardzo szybko się wchłania pozostawiając skórę jedwabiście gładką i przyjemną w dotyku. Zawarte w oleju konopnym substancje odżywcze szybko redukują istniejące zmarszczki i opóźniają proces starzenia się skóry dając  rezultat już po pierwszych kilku aplikacjach. Produkty linii INDIA są jedynymi kosmetykami na rynku wykorzystującymi olej konopny w kompleksowej pielęgnacji całego ciała.

Olej tłoczony z Cannabis sativa (konopie), rośliny pochodzącej z Azji środkowej, wykazuje idealne zastosowanie w kosmetologii. Badania wskazują, że konopie mają właściwości przeciwutleniające, są bogate w kwasy omega 3, 6 i 9, które pomagają w nawilżaniu wysuszonej skóry oraz łagodzą jej podrażnienia. Olej z konopi jest olejem bogatym w fosfolipidy, witaminy, minerały, fitosterole, chlorofil oraz ma właściwości antynowotworowe.

Medyczne właściwości tej rośliny znalazły wykorzystanie w nowej linii kosmetyków INDIA. INDIA COSMETICS stworzyło serię produktów na bazie konopi do pielęgnacji włosów oraz ciała. Oferują takie produkty jak:  pomadka do ust, krem do twarzy, serum do bardzo suchej skóry twarzy i dłoni, krem do rąk, krem do stóp, balsam do ciała, szampon do włosów, maska do włosów.