You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

IF YOU CARE Kompostowalne Wielorazowe ścierki gąbczaste 5 sztuk

IF YOU CARE Kompostowalne Wielorazowe ścierki gąbczaste 5 sztuk

Chwilowo niestostępny

Cena:
20.89 zł


Wielorazowe ścierki gąbczaste do używania w kuchni, łazience i w całym domu. Skutecznie i sprawnie wyczyszczą blaty, wchłoną rozlane płyny. Kompostowalne, wielorazowe ściereczki gąbczaste to sposób na ograniczenie zużycia ręczników papierowych! Są całkowicie naturalne, nie zawierają żadnych składników ropopochodnych. Dzięki porowatości ścierki gąbczaste mają bardzo wysoką chłonność (absorbuje 20 razy więcej wody, niż waży). Włókno wykonano w opatentowanym procesie trójwymiarowego mieszania celulozy, niebielonej bawełny (nie GMO) i mirabiltu, naturalnej soli mineralnej, która zostaje wypłukana podczas produkcji.  

Sposób użycia: Użyj ścierki do wytarcia rozlanego płynu lub przetarcia zabrudzonej powierzchni. Wyżmij ją, aby usunąć wodę i zwiększyć chłonność. Po użyciu wypłucz, wyżmij i pozostaw do wyschnięcia. Co jakiś czas upierz w pralce lub zmywarce. Nie susz w suszarce.  

Pielęgnacja: Ścierki gąbczaste są bardzo trwałe, można je prać do 300 razy w temperaturze do 90°C, w pralce lub z naczyniami w zmywarce. Są odporne na rozdarcia i ścieranie.   Skład: 70% celulozy, 30% bawełny.   Opakowanie: Wykonane z biopolimeru ze skrobi kukurydzianej, przeznaczone do kompostowania w kompostowniach przemysłowych.

Produkty z tej serii