You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

HYDROPHIL Naturalna Wegańska Szczoteczka do zębów z BIOdegradowalnego BAMBUSA, Włosie Miekka, NIEBIESKA

HYDROPHIL Naturalna Wegańska Szczoteczka do zębów z BIOdegradowalnego BAMBUSA, Włosie Miekka, NIEBIESKA

Dostępny

Cena:
16.95 zł


Naturalna, wegańska szczoteczka do zębów Hydrophil

włosie zastosowane w szczoteczkach Hydrophil jest typu BPA FREE; opakowanie szczoteczek jest korzystne dla środowiska - wykonane z kartonu z recyklingu, ulega biodegradacji; włosie miękkie;  wysokiej jakości uchwyt szczoteczki wykonany jest w całości z bambusa, którego zasoby bardzo szybko rosną

 

WŁOSIE wykonane z ODNAWIALNYCH surowców
Nasze wolne od oleju mineralnego, włosie z bio nylonu wykonane jest z oleju rycynowego nazywanego też olejem rącznikowym. BAMBUS MOSO Rączka wykonana jest z jednej z najszybciej rosnących roślin na naszej planecie – bambusa. Bambus, który sadzimy w naszym lesie staje się trwałą szczoteczką do zębów w Twojej łazience w przeciągu około dwóch lat. Nie stosujemy sztucznego nawadniania ani pestycydów na naszych terenach uprawnych.

Rozwiązanie mające na uwadze BIODEGRADACJĘ 
Rączki naszych trwałych szczoteczek są barwione nie zawierającymi rozpuszczalników farbami AURO. Te i co ważne - przyjazne dla środowiska i ulegające biodegradacji farby nie zawierają żadnych materiałów syntetycznych.

Szczoteczka Hydrophil powinna być tak samo często wymieniana, jak każda inna szczoteczka, czyli maksymalnie co 3 miesiące. 

Bambus to naturalny surowiec, który zachowuje się najlepiej, gdy jest przechowywany w suchym miejscu. Najlepiej przechowywać szczoteczkę w otwarty pojemniku. Wyjątek stanowi przewożenie szczoteczki, np. w plecaku. Wtedy najlepiej użyć specjalnej bambusowego pojemniczka na szczoteczki do zębów.

 

Naturalne uczucie w dłoni oraz w jamie ustnej spowoduje, że szczotkowanie stanie się przyjemniejsze.

Elegancki wygląd nada Twojej łazience nowy charakter.

Rączka wykonana z biodegradowalnego bambusa, włosie z Nylonu który nie zawiera BPA.

Produkty z tej serii