You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

HUMBLE BRUSH

Nasza historia - rozpoczęła się w Szwecji

Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane, zaprojektowane i wyprodukowane pod profesjonalnym nadzorem dentystów. Jako dentyści uważamy, że przede wszystkim nasze produkty muszą przynosić korzyści oparte na dowodach i muszą działać skutecznie. Dlatego poświęciliśmy dużo czasu na testowanie i udoskonalanie wszystkich naszych produktów, aby spełnić ten priorytet.

SKANDYNAWSKI DESIGN
Na całym świecie skandynawski design jest podziwiany za swoją prostotę i wydajność. To rozszerzyło się na wydajną i przyjazną dla środowiska produkcję, dystrybucję i serwis. Firma Humble Co. jest dumna ze szwedzkiego pochodzenia i wpływu na projektowanie i rozwój naszych produktów.


TO CO DLA NAS WAŻNE
Wszystkie produkty Humble Co. charakteryzują się zestawem skromnych wartości. Jest to połączenie tych cech, które jest unikalne i wyróżnia produkty Humble Co. od reszty.


Wartości produktu Humble Co. (Humble Ps):


- Produkty zdrowotne / wellness, które poprawiają jakość życia poprzez poprawę wyborów i nawyków stylu życia. (Zapobieganie)
- Produkty premium z procesem produkcyjnym i efektem końcowym, które dają konsumentowi poczucie posiadania produktu najwyższej jakości. (Premia)
- Innowacje oparte na dowodach, które są i są wspierane przez profesjonalistów, aby zapewnić konsumentom pewność siebie przy zmianie. (Profesjonalny)
- Ekologiczna produkcja, pakowanie i utylizacja produktu w celu jak najmniejszego wpływu na środowisko. (Planeta)
- Społecznie odpowiedzialna dystrybucja produktów dla najbardziej potrzebujących - administracja Humble Smile Foundation. (Ludzie)
- Opowiadanie historii prostym językiem jako podstawa komunikacji z konsumentami w celu łatwej i znaczącej identyfikacji z marką. (Równina)
- Rentowność jako mechanizm pobudzania wzrostu i wpływu, przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjności i wygody produktów w przeciętnym koszyku konsumenta. (Zysk)


PROBLEM PLASTIKU
3,6 miliarda plastikowych szczoteczek do zębów rocznie!

Jesteśmy buldogiem w walce z plastikowymi szczoteczkami do zębów. Nazywamy to walką, ponieważ świat zużywa ponad 3,6 miliarda plastikowych szczoteczek do zębów rocznie - większość z nich trafia na wysypiska śmieci i do oceanów! Dzięki pięknej i prostej konstrukcji Humble Brush stanowi poważną alternatywę dla zwykłych plastikowych szczoteczek do zębów. Bez wad! Dlaczego miałbyś kiedykolwiek chcieć ponownie kupić plastikową szczoteczkę do zębów?

Gdy chcemy cieszyć się pięknymi oceanami i plażami świata, w którym żyjemy, przestępstwem jest obserwowanie ilości odpadów z tworzyw sztucznych, które zaśmiecają i zatruwają nasze środowisko. Pomóż to zmniejszyć!


NASZA SKROMNA WIZJA
Jeśli mamy to szczęście, że urodziliśmy się w zamożnej części świata, naszym obowiązkiem powinno być dbanie o mniej szczęśliwych. Wiele dzieci nigdy nie będzie posiadało żadnych produktów do pielęgnacji jamy ustnej, a my wyczerpujemy zasoby naturalne i wypełniamy oceany zużytymi produktami, które nie mają szans na rozkład a w dodatku zabijają wiele zwierzą.

Czy możemy zmienić nasze sposoby produkcji i konsumpcji? Czy możemy pomóc dostarczyć produkty do pielęgnacji jamy ustnej tym, którzy najbardziej tego potrzebują? Odpowiedź brzmi tak!

Tak powstała firma Humble Co. Została stworzona, aby tworzyć produkty, które są dobre dla Ciebie i przyjazne dla naszej planety. Każdy zakup Humble to  finansowanie projektów na rzecz potrzebujących dzieci

Dołącz do ruchu społecznego. Dokonaj zmiany!