You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GOLDEN FARM Szungit naturalny filtr do wody 500g

Chwilowo niestostępny

Cena:
20.94 zł


Szungit –to naturalny wielofunkcyjny filtr do oczyszczania wody. Dzięki poznanej zdolności do oczyszczania wody, a także absorbowania zastosowanych w wodzie zanieczyszczeń szungit jest specyficznym minerałem. Absorbuje on na swojej powierzchni nawet do 95% zanieczyszczeń zastosowanych w wodzie, usuwa zmętnienie, nadając wodzie naturalny źródlany smak. Szungit oczyszcza wodę głównie z zastosowanych w niej metali ciężkich metali, żelaza koloidalnego spotykanego w rurach wodociągowych, a także wodzie dostającej się do niektórych studni głębinowych. Neutralizuje i wyłapuje też nitraty i nitryty, dioksyny, produkty ropopochodne, pestycydy, fenole, związki chloro organiczne, radionuklidy. Jednocześnie nasyca organizm potrzebnymi mikro-i makroelementami, wchłaniając te dla niego szkodliwe. Wykazuje też działanie bakteriobójcze i przeciwutleniające na wodę.

Usuwa z wody: chlor, metale ciężkie, pestycydy, fenole, azotany, azotyny, węglowodory, dioksyny, skutecznie adsorbuje z wody szkodliwe substancje.

Szungit nie zawiera właściwości do uzdatniania wody. Należy stosować go do wody, która jest już uzdatniona!

Zastosowanie: do picia i gotowania do stosowania zewnętrznego

 

Jak używać? Odmierz 50 g szungitu na każdy 1 litr wody Opłucz pod bieżącą wodą Umieść w naczyniu i zalej wodą Pozostaw na 3 dni, po tym czasie woda jest gotowa

Z jednej porcji szungitu możesz korzystać do 3 miesięcy. W miarę zużycia dolewaj nowej wody. Szungit płukaj pod bieżącą wodą co 2 tygodnie.

Woda z dna (ok. 3 cm) nie nadaje się do spożycia z uwagi na osad.

 

Producent: 

GOLDEN FARM (Ukraina)

Produkty z tej serii