You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GOKI

Firma Goki powstała w Północnych Niemczech niedaleko Hamburga jako część marki Gollnest & Kiesel, która łączy w sobie kilka znanych na rynku marek zabawek. Przez lata ciężkiej pracy przy produkcji najwyższej jakości zabawek dla dzieci w każdym wieku marka prężnie rozwijała się na rynku, w konsekwencji czego stała się jednym z największych importerów zabawek drewnianych. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie na rynku zabawkarskim pozwoliło, by najważniejsze kategorie Goki stały się popularne nie tylko w Niemczech ale również w całej Europie, słynąc z doskonałej jakości wykonania i bezpieczeństwa swoich produktów. Ulepszane i modyfikowane przez lata systemy tworzenia eko zabawek i nowe pomysły na produkty przyniosły firmie ogromny zysk i popularność w świecie zabawek, sprawiając, że Goki zyskała silną pozycję na rynku.


Specjalizująca się w drewnianych zabawkach firma Goki przykłada mnóstwo pracy do tworzenia produktów, które są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Dzięki wykonaniu z solidnego materiału zabawki Goki niełatwo ulegają zniszczeniu, a ich barwne i przyjazne dla dzieci konstrukcje zachęcają do zabawy. Bogata oferta drewnianych zabawek edukacyjnych zapewnia maluchom prawidłowy rozwój, a kolorowe figurki postaci pozwalają rozszerzać kompetencje społeczne maluchów na każdym etapie dorastania.


Goki to niemiecki producent zabawek, który specjalizuje się w tworzeniu zabawek z drewna. Doskonałe wykonanie i najlepszej jakości drewno w połączeniu z pomysłowością twórców doprowadziło do stworzenia wielu linii wspaniałych zabawek podbijających serca dzieci. W bogatej ofercie zabawek Goki znaleźć można zarówno puzzle, gry planszowe jak i szeroką ofertę zabawek edukacyjnych i rozwijających wyobraźnię, dzięki czemu produkty Goki szybko zyskały popularność na rynku, stając się rozpoznawalną marką na całym świecie. Oprócz zabawek drewnianych Goki posiada również serię zabawek logicznych zrobionych z kamienia oraz z materiałów przyjaznych środowisku. Wszystkie zabawki oferowane przez firmę posiadają niezbędne pozwolenia i wykonywane są zgodnie z najwyższym standardem jakości i niemiecką precyzją.


Szeroką ofertę zabawek edukacyjnych od GOKI możesz znaleźć w naszym naturalnym sklepie TERAZ NATURA.