You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GINGER ORGANIC Tampony z aplikatorem Super 14 szt. certyfikowane 100% organic

GINGER ORGANIC Tampony z aplikatorem Super 14 szt. certyfikowane 100% organic

Dostępny

Cena:
19.94 zł


Tampony z aplikatorem Ginger Organic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez intensywnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

Produkt nie jest wybielany chlorem , jest bielony nadtlenkiem wodoru ( woda utleniona ). Jest to całkowicie bezpieczny proces bielenia.

100% certyfikowanej bawełny organicznej, Hipoalergiczne Testowane klinicznie Wolne od chemii, GMO, perfum i chloru Wygodny w użyciu aplikator, który pozwala na delikatną i komfortową aplikację Dyskretność i higiena Biodegradowalne

W trosce, aby ta bardzo wrażliwa część kobiecego ciała stykała się z najlepszą i najczystszą bawełną, bez ryzyka uczuleń i podrażnień.

Produkty GingerOrganic zawierają aż pięć certyfikatów, które gwarantują, że są one wykonane w 100 procentach z bawełny organicznej, są hipoalergiczne i biodegradowalne:

Ecocert Organic Cosmos - produkty stuprocentowo organiczne pochodzące z ecofarm i biodegradowanle Allergy Certified - bez szkodliwych substancji, bez zapachów, bez barwników, przebadany dermatologicznie pod kontem alergiczności Nordic Ecolabel - produkty bezpieczne dla środowiska i nie testowane na zwierzętach GOTS - produkty ekologiczne FSC - spełniają standardy gospodarki leśnej, która bierze pod uwagę aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne

Produkty z tej serii