You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ginger Organic Tampony z aplikatorem Normal 14 szt. certyfikowane 100% organic

Ginger Organic Tampony z aplikatorem Normal 14 szt. certyfikowane 100% organic

Dostępny

Cena:
19.94 zł


Tampony z aplikatorem Normal GingerOrganic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez mocno alergizujących składników zapachowych i barwników.

Produkt nie jest wybielany chlorem, jest bielony nadtlenkiem wodoru (woda utleniona). Jest to całkowicie bezpieczny proces bielenia.

 

100% certyfikowanej bawełny organicznej, Hipoalergiczne Testowane klinicznie Wolne od chemii, GMO, perfum i chloru Wygodny w użyciu aplikator, który pozwala na delikatną i komfortową aplikację Dyskretność i higiena Biodegradowalne

 

 

W trosce, aby ta bardzo wrażliwa część kobiecego ciała stykała się z najlepszą i najczystszą bawełną, bez ryzyka uczuleń i podrażnień.

 

Produkty GingerOrganic mają aż pięć certyfikatów, które gwarantują, że są one wykonane w stu procentach z bawełny organicznej, są hipoalergiczne i biodegradowalne:

 

Ecocert Organic Cosmos - produkty w 100% organiczne pochodzące z ecofarm i biodegradowanle Allergy Certified - bez szkodliwych , bez zapachów, bez barwników, przebadany dermatologicznie pod kontem alergiczności Nordic Ecolabel - produkty bezpieczne dla środowiska i nie testowane na zwierzętach GOTS - produkty ekologiczne FSC - spełniają standardy gospodarki leśnej, która bierze pod uwagę aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne

Produkty z tej serii