You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GINGER ORGANIC Tampony z aplikatorem Mini 16 szt. 100% organic certyfikowane

GINGER ORGANIC Tampony z aplikatorem Mini 16 szt. 100% organic certyfikowane

Chwilowo niestostępny

Cena:
19.94 zł


Tampony z aplikatorem GingerOrganic Mini to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych związków chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez intensywnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

 

Tampony z aplikatorem GingerOrganic to certyfikowane, organiczne tampony do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny – bez żadnych środków chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez intensywnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

Produkt nie jest wybielany chlorem, jest bielony nadtlenkiem wodoru (woda utleniona). Jest to całkowicie bezpieczny proces bielenia.

100% certyfikowanej bawełny organicznej, Hipoalergiczne Testowane klinicznie Wolne od chemii, GMO, perfum i chloru Wygodny w użyciu aplikator, który pozwala na delikatną i komfortową aplikację Dyskretność i higiena Biodegradowalne Tampony występują w trzech rozmiarach: mini, normal i super

W trosce, aby ta bardzo wrażliwa część kobiecego ciała stykała się z najlepszą i najczystszą bawełną, bez ryzyka uczuleń i podrażnień.

Produkty Ginger Organic zawierają aż pięć certyfikatów, które gwarantują, że są one wykonane w 100 procentach z bawełny organicznej, są hipoalergiczne i biodegradowalne:

Ecocert Organic Cosmos - produkty w stu procentach organiczne pochodzące z ecofarm i biodegradowanle Allergy Certified - bez szkodliwych , bez zapachów, bez barwników, przebadany dermatologicznie pod kontem alergiczności Nordic Ecolabel - produkty bezpieczne dla środowiska i nie testowane na zwierzętach GOTS - produkty ekologiczne FSC - spełniają standardy gospodarki leśnej, która bierze pod uwagę aspekty społeczne, ekologiczne i ekonomiczne

Produkty z tej serii