You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Georganics Mineralna pasta do zębów w słoiku Red Mandarin 60ml

Georganics Mineralna pasta do zębów w słoiku Red Mandarin 60ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
44.84 zł


Naturalna pasta do zębów, która jest mieszaniną olejków z czerwonej mandarynki, destylowana parą i certyfikowana ekologicznie. Pasta do zębów jest słodka i lekko kwiatowa, przypominająca kwiaty pomarańczy. Czerwona mandarynka to rodzaj mandarynki, który jest bezpieczny w użyciu dla małych dzieci i podczas ciąży, ponieważ jest znana z doskonałych, ale łagodnych właściwości kojący. Fchormuła wolna od fluorków i SLS jest idealnym zamiennikiem komercyjnych past wybielających.     SPECYFIKACJA   • Bez fluoru, bez SLS i bez gliceryny   • Certyfikat PETA – nietestowane na zwierzętach i wegańskie   • Opakowanie bezodpadowe: słoik bez plastiku, nadający się do recyklingu i biodegradowalny   • Dostarczany w szklanym słoiku z bambusową łopatką   • Pudełko wykonane z kompostowalnego papieru rzemieślniczego i tuszu warzywnego   WSKAZÓWKI   Użyj łopatki Georganics, aby zgarnąć niewielką ilość pasty, mniej więcej wielkości ziarna grochu, i nałożyć na miękką (soft) lub średnią (medium) szczoteczkę. Myj zęby jak zwykle przez około 2 minuty, pozostaw dłużej bez płukania dla dodatkowej remineralizacji.  WAŻNE: Upewnij się, że woda nie dostaje się do słoika, aby uniknąć rozwoju bakterii.  Po otwarciu słoika przechowuj pastę w ciepłym, suchym miejscu do 12 miesięcy.  

INGREDIENTS 

Calcium Carbonate^, Caprylic and Capric Triglyceride^, Kaolin^, Cocos Nucifera Oil*^, Butyrospermum Parkii Butter*^, Diatomaceous Earth*^, Sodium Bicarbonate^, Citrus Nobilis Peel Oil*^, Citrus Reticulata Peel Oil*^, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil*^, Tocopherol^.

*Organic Soil Association – składnik certyfikowany przez Soil Association jako organiczny,  ^Food Grade Quality – składnik certyfikowany jako spożywczy

Produkty z tej serii