You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GEORGANICS

Większość z nas akceptuje fakt, że higiena jamy ustnej obejmuje codzienne mycie zębów, ale nie zawsze bierzemy pod uwagę jaki wpływ ma spożywanie syntetycznych chemikaliów często spotykanych w produktach komercyjnych "zdrowych produktach".

Wszystko zaczęło się od jednego pytania ...
Czy wszystkie te syntetyczne chemikalia stosowane w konwencjonalnej pielęgnacji jamy ustnej są naprawdę konieczne? Badania wykazały, że natura już oferuje nam wszystko, czego potrzebujemy, aby dbać o nasze zdrowie jamy ustnej. W związku z tym, że nasze składniki są najwyższej jakości oraz nie zawierają chemii, jesteśmy w stanie tworzyć skuteczne produkty, które nie tylko wspierają zdrowe zęby, ale także wspierają zdrowe środowisko.

Jak narodził się Georganics?
Podróż Georganics rozpoczęła się, gdy Alessandro zaczął formułować własną pastę do zębów dla siebie i swoich przyjaciół. Niedługo potem, w 2014 roku, Alessandro założył markę, gdy zaoferowano mu możliwość zaopatrzenia lokalnego rynku rolników w Crystal Palace. Charles, będący dotychczasowym klientem, dołączył do Georganics w 2017 roku po opuszczeniu stanowiska w banku, aby dołączyć do bardziej etycznego biznesu. Dziś urośliśmy do pozycji jednej z najbardziej zaufanych marek w Europie, która  zajmuje się prawdziwie naturalną pielęgnacją jamy ustnej.


PRAWDZIWIE NATURALNE
Nie wszystkie „naturalne” pasty do zębów są tym, za co się podają. Wielu nadal używa syntetycznych składników, takich jak SLS i Triclosan - które ostatecznie spożywamy. W Georganics używamy wyłącznie czystych, naturalnych i organicznych składników do wszystkich naszych produktów. Oznacza to, że jesteśmy w stanie patrzeć ci prosto w oczy, gdy mówimy, że jest to pielęgnacja jamy ustnej wykonywana naturalnie.

ZRÓWNOWAŻONE
Wszystkie nasze produkty są wytwarzane ręcznie i w małych partiach. Są wykonane z naturalnych składników, które staramy się pozyskiwać lokalnie. Nasze opakowania są zaprojektowane tak, aby nie wytwarzać odpadów. W ten sposób możesz zadbać o higienę jamy ustnej, wiedząc, że jednocześnie nie zagrażasz naszej planecie.

SUMIENNIE
Tam, gdzie to możliwe, wszystkie nasze składniki pochodzą z pewnych źródeł i są przeznaczone do użytku ekologicznego. Podstawą naszej działalności jest nasz wpływ na planetę. Nie testujemy na zwierzętach, a większość naszych produktów nadaje się dla wegan.