You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

GENTLE DAY Podpaski dla nastolatek ze skrzydełkami TEENS Mini z paskiem anionowym Far-IR Anion EKO 12 szt

GENTLE DAY Podpaski dla nastolatek ze skrzydełkami TEENS Mini z paskiem anionowym Far-IR Anion EKO 12 szt

Dostępność: 16 szt.

Cena:
14.06 zł


Podpaski ekologiczne dla nastolatek ze skrzydełkami TEENS Mini z paskiem anionowym Far-IR Anionnadzwyczaj delikatne, cienkie i wygodne podpaski dla nastolatek i kobiet do użycia w czasie okresu i każdego dnia przy obfitszej wydzielinie czy też skąpym nietrzymaniu moczu. Podpaski ze skrzydełkami, hydrożelem oraz powierzchnią z bawełną, która pozostaje sucha. Podpaski są mniejsze i węższe niż klasyczne, ale przy pomocy hydrożelu znajdującego się wewnątrz podpaski wchłaniają prawie tyle, ile zwykła klasyczna podpaska przeznaczona na okres. Najwyższej jakości

Gentle Day® podpaski z paskiem anionowym: do produkcji nie wykorzystuje się materiałów szkodliwych i alergizujących, są całkowicie wolne od chloru, środków zapachowych i chemikaliów, które mogą powodować podrażnienia skóry. pH i co ważne - przyjazne dla skóry. Podpaski Gentle Day® są ekologiczne. Zapewniają uczucie świeżości i komfortu, przepuszczają powietrze, zapewniają skórze oddychanie. Sterylne, unikalne opakowanie oraz pakowanie podpasek w oddzielne saszetki chroni przed wilgocią i mikroorganizmami. Do stosowania w czasie skąpych miesiączek, w drugiej połowie okresu, przy obfitej wydzielinie każdego dnia, przy skąpym nietrzymaniu moczu w czasie poporodowym lub menopauzy. Brak poczucia wilgoci - miękka powierzchnia z bawełną pozostaje sucha.Far-IR Anion pasek hamuje nieprzyjemny zapach i rozmnażanie bakterii.Zapewniają uczucie świeżości, skóra nie będzie grzać się - wszystkie warstwy podpaski przepuszczają powietrze.

Szczególnie zalecane dla kobiet i dziewcząt z wrażliwą skórą i podatnym na alergie.Ekologiczne. Posiadają certyfikat ekologiczny Oeko-Tex® 100 (Nr 2011LK0006), spełniają wymagania ekologiczne dla produktów zawierających bezpośredni kontakt ze skórą. Podpaski higieniczne Gentle Day® z anionowym paskiem o dalekich infraczerwonych promieniach (IR) uzyskały patent na wynalazek (nr patentu 200510076755 na opakowaniu).ISO 9001:2008 Standardy systemów zarządzania jakością. Zapewniają jakość produktów.ISO 14001:2004 Standard dla systemów zarządzania środowiskowego. Głównym celem niniejszego standardu jest promowanie ochrony środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom.Produkty wytwarza się z surowców najwyższej jakości przestrzegając rygorystycznych narodowych standardów higienicznych GB15979-2002.Podpaski higieniczne Gentle Day® Far-IR Anion są zgodne z wymogami Normy higienicznej Republiki Litewskiej HN 64-1:2001.Protokół badania mikrobiologicznego Nr M 5783 (M 14468 - M 14471).Podpaski higieniczne Gentle Day® nie są środkiem medycznym ani lekiem.

Produkty z tej serii