You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FRIENDLY ORGANIC

Friendly Organic® został założony przez zespół doświadczonych ludzi, których misją jest ochrona rodzin przed szkodliwymi chemikaliami występującymi w większości produktów do czyszczenia i higieny osobistej. Właśnie wtedy narodził się Friendly Organic®. Chociaż początki były trudne, ekscytujące i trochę przerażające, czuliśmy wielką odpowiedzialność za produkcję zdrowszych, bezpieczniejszych i niedrogich produktów do pielęgnacji, które będą chronić zarówno rodziny, jak i naturę.

Byliśmy świadomi ryzyka stwarzanego przez produkty czyszczące i kosmetyczne i wiedzieliśmy, że wciąż wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że niektóre chemikalia stosowane w tych produktach wywołują  przewlekłe choroby, takie jak alergia, astma, a nawet rak. Chcieliśmy chronić każdą rodzinę przed tym zagrożeniem. I mieliśmy rację!

Nasz zespół bardzo ciężko pracował, aby opracować zdrowe, ekologiczne alternatywy dla domów i na każdą powierzchnię, z którą dziecko będzie miało kontakt, nawet zwierzak domowy.

Poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy produkty do pielęgnacji skóry, z których rodziny mogą korzystać bez obaw o utratę zdrowia.

Z pasją pomagamy rodzinom tworzyć bezpieczniejsze i bardziej ekologiczne środowisko do wychowywania dzieci. Ponieważ wierzymy, że wszystkie dzieci zasługują na lepszy świat w zgodzie z natura.

Dla nas rodzina jest wszystkim! Czerpiemy radość z tego, że rodziny stają się szczęśliwsze i zdrowsze.

Nasze produkty te doskonale nadają się do codziennego użytku w każdym domu z dziećmi w każdym wieku… a także dorosłymi.