You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

FABLITTLEBAG

Czy kiedykolwiek czułaś się niesamowicie sfrustrowany? Tak właśnie czułam się w obliczu tego znanego wszystkim dylematu: co zrobić z używanym tamponem.

Ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że spłukiwanie tamponów w toalecie powoduje straszne zatory i zanieczyszczenie rzek / plaży. Ale zawinięcie go w biodegradowalny woreczek przed pozostawieniem go w koszu naprawdę wydawało się genialnym pomysłem. Ten sposób pozwalał mi na uniknięcie niezręcznych sytuacji podczas wizyt w domach u innych osób.

I tak urodził się FabLittleBag.

Zdobycie patentów na unikalny projekt zajęło wiele lat, a jeszcze więcej lat, aby opracować nową metodę produkcji, stworzyć markę, i dowiedzieć się o rzeczach, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Z dużą ilością osób i  dzięki ciężkiej pracy wszystko udało się połączyć.

Często słyszymy podziękowania od kobiet, które nie wiedziały jak poradziły by sobie bez FabLittleBag, że zostały uratowane przed „koszmarnym scenariuszem”, i nie czują już stresu związanego z używaniem, usuwaniem i wyrzucaniem tamponów.

Jeśli dbasz o środowisko lub kiedykolwiek doświadczyłaś sytucaji z zapchaną toaletą, jest więcej niż pewnem, że nie znosisz myśli o spłukiwaniu tamponów - ale alternatywne opcje takie jak wyrzucanie ich do kosza mogą Cię nie przekonać, nie martw się teraz jest z Tobą FabLittleBag.

SUPER PRAKTYCZNIE

Zamknij zużyte tampony, wkładki, czy podpaski dzięki temu świetnie opatentowanemu i nieprzezroczystemu woreczkowi higienicznemu. Możesz go otwożyć nawet jedną ręką używając do tego specjalnie zaprojektowanych pętli na palce. Jest to naprawdę przydatne w momencie, kiedy trzymasz zużyte wkłądki, tampony czy podpaski w drugiej ręce.

GENIALNY WYBÓR DLA ŚRODOWISKA

FabLittleBag jest biodegradowalny ( biodegraduje się nawet w warunkach bezpowietrznych) i wykonany częściowo z trwałego materiału. Ponieważ dzięki niemu nie będziesz już spłukiwała zużytych środków unikniesz zapychania toalety i kanałów, oraz powstrzymasz przedostawania sięich do rzek i oceanów.

BEZ STRESU
Nie musisz się martwić, czy jest kosz, czy jest wystarczająca ilość papieru toaletowego, aby owinąć zużyty przedmiot. FabLittleBag daje Ci kontrolę nad utylizacją za każdym razem, gdziekolwiek jesteś.

To jest najlepsza i najłatwiejsza metoda i kropka!


Biodegradowalne woreczki na zużyte tampony, podpaski, czy wkładki znajdziesz w ofercie naszego sklepu - TERAZ NATURA


JAK UŻYWAĆ WORECZKÓW FABLITTLEBAG?

Jak działa FabLittleBag? - Zobacz film
Ile można zmieścić w woreczku FabLittleBag? - Zobacz film
Jak zmieścić podpaskę lub wkładkę w FabLittleBag - Zobacz film