You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ETJA Naturalny Olejek eteryczny TATARAKOWY 10ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
36.10 zł


OLEJEK TATARAKOWY /Acorus Calamus Oil/

Naturalny olejek zdobywany z kłącza tataraku zwyczajnego. Posiada działanie rozluźniające na przewód pokarmowy (wiatropędnie), pobudzające apetyt. Dzięki swoim właściwościom przeciwbakteryjnym, przeciwzapalnym i przeciwświądowym można go stosować jako składnik płukanek do gardła oraz do kąpieli leczniczych w wielu chorobach skóry głowy, często stosowany w płukankach do włosów.. Stosowany przy nerwobólach, rwie kulszowej (wcieranie). Działa także uspokajająco, antystresowo i przeciwzapalnie.

Wszystkie olejki eteryczne proponowane przez manufakturę ETJA są stuprocentowo naturalne. 
Każdy produkt marki Etja zarejestrowano w bazie CPNP .

  DZIAŁANIE

Bakteriobójcze, przeciwskurczowe, przeciwbólowe, przeciwzapalne, uspokajające

  JAK STOSOWAĆ kąpiel - stosować przy bólach mięśniowych, nerwobólach, stanach pourazowych, chorobach skóry np. łupieżu,  masaż - ulepsza układ krążenia, likwiduje bóle mięśniowe, bóle głowy, płukanki - olejek tatarakowy łagodzi zapalenia jamy ustnej, zapalenia dziąseł, zapalenie gardła, płukanki włosów, inhalacja, dodatek do kremów, szamponów.   ZAPACH

Głęboki, słodki, ziemisto-korzenny.

  PRZECIWWSKAZANIA

Nie wolno stosować kobietom w okresie ciąży. Należy unikać kontaktu z oczami. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie połykać!

  PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z przyciemnionego szkła w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  KRAJ POCHODZENIA

Polska.

Produkty z tej serii