You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ETJA Naturalny Olejek eteryczny SOSNOWY 10ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
9.22 zł


OLEJEK SOSNOWY /Pinus Sylvestris Oil/

Naturalny olejek uzyskiwany jest z igieł sosny zwyczajnej. Posiada zdolność odkażające w zakażeniach dróg oddechowych i zatok. Działa pobudzająco i odświeżająco na zmęczony umysł. Usuwa objawy zmęczenia, wyczerpania nerwowego i nerwobóle. Może ograniczyć nadmiernie wydzielanie potu i pobudzić krążenie. Dzięki właściwościom rozgrzewającym może łagodzić objawy reumatyzmu i artretyzmu. Działa wykrztuśnie, bakteriobójczo i dezynfekująco, dlatego często stosowany jest do inhalacji. Zwiększa odporność organizmu, rozszerza drogi oddechowe i ułatwia oddychanie.

Wszystkie olejki eteryczne proponowane przez manufakturę ETJA są w 100% naturalne. 
Każdy produkt firmy Etja został zarejestrowany w bazie CPNP .

  DZIAŁANIE

Antyseptyczne, bakteriobójcze, dezodoryzujące, przeciwzakaźne, przeciwbólowe, rozgrzewające, tonizujące, łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych oraz objawy przeziębienia, kaszel, katar, łagodnie pobudzający.

  JAK STOSOWAĆ inhalacja przy infekcji górnych dróg oddechowych, kąpiel aromaterapeutyczna - z dodatkiem kilku kropel olejku sosnowego, stosowana przy przeziębieniach, katarze, bólach, gardła. Działa pomocniczo przy zapaleniu pęcherza i problemach z prostatą, masaż - polecany przy bólach stawowych i mięśniowych, aromatyzacja powietrza - kominek zapachowy, dyfuzor, rozpylacz w sprayu.   NUTA

Zapachowa górna

  ZAPACH

Lekki, świeży, żywiczny, drzewny zapach

  KOLOR

Jasnożółty

  DOBRA KOMPOZYCJA Z OLEJKIEM

Cytrynowym, cedrowym, z drzewa herbacianego, jałowcowym, rozmarynowym, lawendowym, miętowym, świerkowym.

  PRZECIWWSKAZANIA

Nie wolno stosować kobietom ciężarnym i karmiącym.Tylko do użytku zewnętrznego. Nie połykać!.

  PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z nie przepuszczającego światła szkła w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  KRAJ POCHODZENIA 

Polska, Rosja.

Produkty z tej serii