You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ETJA Naturalny Olejek eteryczny ROZMARYNOWY 10ml

Dostępny

Cena:
13.49 zł


OLEJEK ROZMARYNOWY /Rosmarinus Officinalis Oil/

Naturalny olejek uzyskuje się z krzewu rozmarynu. Stymuluje umysł ułatwiając proces myślenia i koncentracji. Przy pielęgnacji skóry i włosów z powodzeniem wykorzystuje się jego właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Olejek pobudza krążenie, pobudza pracę serca, reguluje ciśnienie krwi. Ma pozytywne działanie przy zaburzeniach menstruacyjnych, zmniejsza celluliti. Wzmacnia układ immunologiczny. Olejek rozmarynowy jest dobrym środkiem przeciwbólowym. Posiada właściwości rozgrzewające oraz regenerujące, dlatego stosuje się go przy bólach reumatycznych, masażach zmęczonych i sforsowanych mięśni. Jako silny antyseptyk sprawdzi się przy chorobach dróg oddechowych, kaszlu, a szczególnie przy schorzeniach skóry. Wzmacnia system immunologiczny. Tonizuje i pobudza pracę serca, normuje ciśnienie krwi.

Wszystkie olejki eteryczne produkowane przez markę ETJA są w 100 procentach naturalne. 
Każdy produkt firmy Etja zarejestrowano w bazie CPNP .

  DZIAŁANIE

Antyseptyczne, bakteriobójcze, tonizujące, antyreumatyczne, antydepresyjne, rozgrzewające, łagodzi bóle głowy i znużenie.

  STOSOWANIE kąpiel - aromatyczna kąpiel z użyciem olejku rozmarynowego rozjaśni umysł ułatwiając proces myślenia i koncentracji. Jago właściwości rozgrzewające korzystnie wpływają na bóle reumatyczne i mięśni, masaż - w połączeniu z naturalnym olejkiem bazowym pobudza układ krążenia, działa przeciwbólowo i antyreumatycznie, regeneruje zmęczone mięśnie, dodatek do naturalnych olejów bazowych, inhalacja przy zakażeniach górnych dróg oddechowych, kompres, moczenie stóp- na spuchnięte i obolałe nogi, parówka twarzy, aromatyzacja powietrza - kominek zapachowy, dyfuzor, rozpylacz w sprayu,  do pielęgnacji skóry głowy - silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, znacząco poprawia ukrwienie skóry głowy,  włosy -  pobudza wzrost i zapobiega ich wypadaniu.
NUTA 

Zapachowa środkowa

  ZAPACH

Intensywny, odświeżający, kwiatowo-ziołowy

  KOLOR

jasnożółty

  DOBRA KOMPOZYCJA Z OLEJKIEM

Pomarańczowym, z drzewa herbacianego, miętowym, lawendowym, sosnowym.

  PRZECIWWSKAZANIA 

Właściwie olejek nie ma żadnych przeciwwskazań, nawet nierozcieńczony nie powoduje większych  podrażnień. Tylko do użytku zewnętrznego..

  PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z nie przepuszczającego światła szkła w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  KRAJ POCHODZENIA 

Francja.

Produkty z tej serii