You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ETJA Naturalny Olejek eteryczny PIEPRZOWY 10ml

ETJA Naturalny Olejek eteryczny PIEPRZOWY 10ml

Dostępny

Cena:
16.44 zł


NATURALNY OLEJEK PIEPRZOWY /Piper Nigum Fruit Oil/

Naturalny olejek eteryczny wytwarzany z owoców  rośliny pieprzu czarnego (piper nigrum) w procesie destylacji. Posiada działanie rozgrzewające, aseptyczne, pobudzające i przeciwbólowe.  Polecany w reumatyzmie, we wszelkich bólach mięśniowych, w nudnościach, niestrawności, stanach depresyjnych, czy w zaburzeniach krążenia.  Pomaga w walce z przeziębieniem wspierając naturalną odporność organizmu. Używany jako afrodyzjak, rozładowuje napięcia wewnętrzne i zmniejsza oziębłość seksualną. Jest często główną nutą męskich perfum. 

Wszystkie olejki eteryczne produkowane przez manufakturę ETJA są stuprocentowo naturalne

  SPOSOBY UŻYCIA  masaż rozgrzewający – łagodzi bóle mięśniowe, skutecznie poprawia ukrwienie. Często stosowany przez sportowców w celu     zwiększenia przepływu krwi i zapobiegnięciu urazom. Kąpiel rozgrzewająco-pobudzająca. Łagodzi podobnie bóle mięśniowe jak podczas masażu. Zastosowanie punktowe na ból zębów Kompresy pielęgnacja włosów – dodać kilka kropli do ulubionego oleju bazowego, zwiększa przepływ krwi do mieszków włosowych, skutecznie poprawia strukturę włosów i zwiększa ich elastyczność Inhalacje – pomagają w walce z przeziębieniami Dodatek do kremów, balsamów, perfum, mgiełek do ciała Aromatyzowanie pomieszczeń (kominek zapachowy, dyfuzor, mgiełka w sprayu) – rozpylany w powietrzu wzmaga apetyt, a także działa pobudzająco na umysł, zwiększając koncentrację.    NUTA

Środkowa 

  ZAPACH 

Świeży, ciepły, korzenny – z drzewnymi nutami 

  DOBRA KOMPOZYCJA Z OLEJKIEM PIEPRZOWYM 

Sandałowy, lawendowy, kadzidło, rozmaryn, paczuli, pomarańcz, mandarynka, bergamota, cytryna

  PRZECIWWSKAZANIA

Olejek nie powinien być stosowany w czasie ciąży oraz przy nadciśnieniu. Należy unikać kontaktu z oczami. Dla bezpieczeństwa używać zawsze w rozcieńczeniu na skórę.

  PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z nie przepuszczającego światła szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

  KRAJ POCHODZENIA

Indie 

Produkty z tej serii