You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ETJA Naturalny Olejek eteryczny KADZIDŁOWY 10ml

ETJA Naturalny Olejek eteryczny KADZIDŁOWY 10ml

Dostępny

Cena:
34.30 zł


NATURLANY OLEJEK KADZIDŁOWY /Boswellia Serrata Oil/ 

Naturalny olejek eteryczny znany od czasów biblijnych zdobywany jest z mleczno-białej żywicy pnia kadzidłowca. Metoda, dzięki której jest uzyskiwany pozwala na zachowanie w jego składzie wszystkich substancji aktywnych. Ma drzewny, balsamiczny, żywiczno-korzenny zapach. Posiada właściwości antyseptyczne, ściągające, przeciwzmarszczkowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i  uspokajające. Używany był w leczeniu trądu, ran z zakażeniem i na reumatyzm. Pomaga udrażniać górne drogi oddechowe. Działa łagodząco na zmęczone mięśnie po intensywnym wysiłku fizycznym. Działa inspirująco, ożywczo na umysł i układ odpornościowy, zmniejsza uczucie depresji. Wpływa na kondycje skóry, polecany jest głównie do skóry dojrzałej, suchej i starzejące się.  Odbudowuje nowy naskórek, ujędrnia i wzmacnia skórę. W kompozycjach zapachowych używany jako nuta bazowa. Uznawany za bezpieczny i wyjątkowo przyjemny olejek podczas użytkowania.

Wszystkie olejki eteryczne dostarczane przez markę ETJA są w stu procentach naturalne

  STOSOWANIE  Masaż odprężający mięśnie  Zmysłowa kąpiel odprężająca Aromatyzowanie pomieszczeń ulepszające nastrój i zwiększające koncentrację Inhalacje – łagodzą podrażnienia błon śluzowych Dodatek do kosmetyków i olejów bazowych – ujędrnia skórę i opóźnia procesy starzenia Składnik zmysłowych i orientalnych perfum  Dodatek kosmetyków przeznaczonych do włosów. Stymuluje wzrost włosów, zapobiega wypadaniu i likwiduje łupież   NUTA 

Dolna 

  ZAPACH 

drzewny, żywiczny, korzenny 

  DOBRA KOMPOZYCJA Z OLEJKIEM KADZIDŁOWYM 

geranium, sandał, paczuli, grejpfrutowy, sosnowy, pomarańcz, mandarynka, bergamota, cytryna 

  PRZECIWWSKAZANIA

Należy unikać kontaktu z oczami. Dla bezpieczeństwa używać zawsze w rozcieńczeniu na skórę!

  PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z przyciemnionego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

  KRAJ POCHODZENIA 

Azja 

Produkty z tej serii