You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ETJA Naturalny Olejek eteryczny EUKALIPTUSOWY 10ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
9.79 zł


OLEJEK EUKALIPTUSOWY  /Eucalyptus Globulus Oil/

Otrzymywany w procesie destylacji  gałązek i liści drzewa odmiany Eukaliptus Globulus. Posiada działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Stosuje się go w terapii infekcji górnych dróg oddechowych, katarze, kaszlu, zapaleniu zatok oraz przy bólach reumatycznych. Olejek eukaliptusowy pobudza mechanizmy odpornościowe ustroju. Rozkurcza oskrzela, upłynnia zalegającą wydzielinę śluzową oraz udrażnia zatoki oboczne nosa. Orzeźwia umysł w przypadku przeziębienia lub gorączki siennej. Doskonały na ukąszenia owadów (łagodzi swędzenie), oparzenia, rany i pęcherze. Działa wykrztuśnie, przeciwzapalnie i dezynfekująco, dlatego często stosowany jest do inhalacji. Odkaża i odświeża powietrze, polecany do aromatyzowania pomieszczeń. 

Każdy produkt Etja został zarejestrowany w bazie CPNP .
Wszystkie olejki eteryczne proponowane przez markę ETJA są w stu procentach naturalne .

  DZIAŁANIE - OLEJEK EUKALIPTUSOWY 

Uspokajające, wspomaga usuwanie cellulitu, antydepresyjne, przeciwzakaźne, odkażające, grzybobójcze, przeciwzapalne, tonizujące, łagodzi bóle napięcia przedmiesiączkowego.

  JAK STOSOWAĆ
masaż w własnym zakresie kąpiel -  wytwarzana para eukaliptusowa podczas aromaterapeutycznej kąpieli, unosząc się do góry z nad wanny ma korzystne działanie przy katarze i przeziębieniu sauna: sucha, mokra, parowa inhalacja górnych dróg oddechowych parówka twarzy w rozcieńczeniu z olejem nośnikowym bezpośrednio na ukąszenia owadów, oparzenia, rany i pęcherze aromatyzacja pomieszczeń - kominek zapachowy, dyfuzor, rozpylacz w spray  dodatek w pastach do zębów, syropach i sprejach na gardło ma właściwości rozpuszczające m.in. gumę, smołę
  NUTA

Wysoka

  ZAPACH

Świeży, ostry, słodki,  czysty i przenikliwy

  KOLOR

Bezbarwny

  DOBRA KOMPOZYCJA Z OLEJKIEM EUKALIPTUSOWYM

Cedrowym, cytrynowym, lawendowym, z drzewa herbacianego, miętowym, tymiankowym, sosnowym rozmarynowym.

  PRZECIWWSKAZANIA

Należy unikać kontaktu z oczami. Nie stosuj go, jeśli cierpisz na wysokie ciśnienie.Używaj zawsze w rozcieńczeniu.

  PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z przyciemnionego szkła w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  POCHODZENIE

Australia, Chiny.

Produkty z tej serii