You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ETJA Naturalny Olejek eteryczny CYTRYNOWY 10ml

Dostępność: 19 szt.

Cena:
11.88 zł


OLEJEK CYTRYNOWY /Citrus Limonum Oil/

Naturalny olejek otrzymywany z owoców drzewa cytrusowego. Działa antyseptycznie i przeciwgorączkowo. Wykorzystywany przy stanach zapalnych skóry, opryszczkach i trądziku. Olejek cytrynowy uspokaja pracę serca i układu krążenia, co obniża ciśnienie krwi. Stymuluje produkcję krwinek wzmacniając system odpornościowy. Dezynfekuje powietrze oraz skutecznie odstrasza owady. Odświeża i pobudza organizm, a także pomaga w stanach apatii. Jak wszystkie olejki cytrusowe, jest światłoczuły i nie należy go stosować podczas opalania lub wystawiana skóry na promienie UV.

Wszystkie olejki eteryczne oferowane przez firmę ETJA są w 100% naturalne.
Każdy produkt Etja jest zarejestrowany w bazie CPNP oraz przebadany dermatologicznie.

  DZIAŁANIE

Antydepresyjne, antyreumatyczne, przeciwbólowe, pobudzające, tonizujące, antytoksyczne, ściągające.

  SPOSÓB UŻYCIA
kąpiel  - odświeża, dezynfekuje z bakterii oraz nadaje skórze piękny, świeży cytrynowy zapach.   prysznic - 4-5 kropli rozetrzeć w dłoni z olejem bazowym np. ze słodkich migdałów i wcierać w wilgotną, umytą skórę,  masaż -  rozcieńczać z olejem bazowym i masować wybrane partie ciała,  inhalacja dodatek do kremów, toników oczyszczających aromatyzacja pomieszczeń (silne właściwości odkażające) - kominek zapachowy, dyfuzor, rozpylacz w sprayu,  stosować w stanie nierozcieńczonym bezpośrednio na opryszczkę, ukąszenia owadów.
  NUTA

Zapachowa górna

  ZAPACH

Orzeźwiający, słodki, świeży cytrusowy zapach

  KOLOR

Lekko żółty

  DOBRA KOMPOZYCJA Z OLEJKIEM

Eukaliptusowym, olejki cytrusowe, lawendowym, jałowcowym, geranium, ylang ylang, miętowym.

  PRZECIWWSKAZANIA

Należy unikać kontaktu z oczami. Nie używać na skórze wystawianej na działanie promieni słonecznych UV. Do użytku zewnętrznego.

  PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  POCHODZENIE

Włochy

Produkty z tej serii