You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ETJA Kompozycja zapachowa naturalnych olejków eterycznych Aroma-Oil 10ml

ETJA Kompozycja zapachowa naturalnych olejków eterycznych Aroma-Oil 10ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
10.83 zł


KOMPOZYCJA AROMA-OIL

Jest kompozycją odpowiednio dobranych naturalnych olejków eterycznych najczęściej wykorzystywanych w aromaterapii: eukaliptusowego, lawendowego, miętowego, sosnowego, z drzewa herbacianego (tea tree) z dodatkiem mentolu, który szybko orzeźwia i ułatwia oddychanie. Wspomaga naturalne siły obronne organizmu oraz korzystanie wpływa na samopoczucie osób zakatarzonych i zmęczonych. Doskonały na stres, bezsenność, mięśniobóle, i inne dolegliwości, na które organizm jest narażony zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

 

DZIAŁANIE

Przeciwbólowe, bakteriobójcze, aseptyczne, przeciwskurczowe, rozgrzewające,  przeciwzakaźne, antydepresyjne, przeciwbólowe, stymulujące, grzybobójcze.

 

JAK STOSOWAĆ 
Masaż rozgrzewający - dodać 3-5 kropelek Aroma-Oil do 15 kropel olejku nośnikowego, a następnie kulistymi ruchami dłoni masować ciało.   Kąpiel - wlać 5-7 kropelek olejku do wanny wypełnionej 1/3 wody o temperaturze około 35⁰C. Należy staranie rozprowadzić olejek po powierzchni wody. Optymalny czas kąpieli 10-15 minut. Rozpylanie (aromatyzacja) - wystarczy dodać kilka kropelek olejku do nawilżacza powietrza lub kominka. inhalacja górnych dróg oddechowych  
CHARAKTERYSTYKA
wysoka jakość potwierdzona atestami RK oraz badaniami dermatologicznymi. olejek naturalnego pochodzenia skuteczność i bezpieczeństwo terapii wydajność - buteleczka  11 ml wystarczy na ok. 25 zabiegów
ZAPACH

Przyjemny, delikatny, ziołowy

  PRZECIWWSKAZANIA

Nie dopuszczaj do kontaktu z oczami. Nie należy stosować u dzieci poniżej 1 roku życia, kobiet w okresie ciąży, osób ze skłonnych do alergii oraz osób chorych na astmę. Nie stosuj nierozcieńczonej kompozycji olejków bezpośrednio na skórę. Do stosowania zewnętrznego.

  PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z nie przepuszczającego światła szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Produkty z tej serii