You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

EKO-BAŃKA Olej z drzewa HERBACIANEGO 100% kosmetyczny 50ml

EKO-BAŃKA Olej z drzewa HERBACIANEGO 100% kosmetyczny 50ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
23.66 zł


Olej z drzewa herbacianego 100%

- to olejek eteryczny, który polecany jest do skóry tłustej, skłonnej do zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i przede wszystkim - trądziku.

Zawiera ponad 90 związków o działaniu bakteriobójczym.

 

Polecany do:

skóry tłustej, skłonnej do zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i przede wszystkim – trądziku. Wykazuje właściwości dezynfekujące. Jego stosowanie przyśpiesza procesy regeneracji.

Sposób użycia:

Należy go stosować w rozcieńczeniu : maksymalnie 3 krople olejku na 10 ml preparatu bazowego. Może być składnikiem mydeł, płynów do kąpieli, past do zębów, płynów do płukania ust, kosmetyków do twarzy i ciała oraz szamponów do włosów z łupieżem i przetłuszczających się.

Stosuje się go również bezpośrednio na skórę (bez rozcieńczenia), ale tylko punktowo przy zmianach trądzikowych i wypryskach.

 

Przed pierwszym użyciem olejku z drzewa herbacianego należy przeprowadzić test uczuleniowy: kroplę preparatu rozetrzeć za uchem i odczekać 10 godzin. Brak objawów oznacza, że można przystąpić do dalszych zabiegów.

 

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem.

 

Postać: olej

 

Ingredients:

Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Oil, Limonene*

*naturalne składniki olejku eterycznego

 

Pojemność: 50ml

 

O marce:

Produkty marki eko-bańka produkowane są przez manufakturę Granum, która dba o naturalny proces produkcji, korzystając z infrastruktury technologicznej zapewniająca bezpieczeństwo i sterylność produktów żywnościowych oraz kosmetycznych. To własne laboratorium, nowoczesny park maszynowy i sprawdzone, wiarygodne źródła dostaw. Wszystkie produkty otrzymały wymagane atesty i certyfikaty. Profesjonalizm w działaniu i pasja, pozwoliły stworzyć unikalne receptury produktów. Tworzymy naturalne produkty spożywcze i kosmetyczne, dbając o zachowanie zdrowej równowagi oferując najwyższą jakość produktów za rozsądną cenę.

Produkty z tej serii