You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

EKO-BAŃKA Olej TAMANU 100% zimnotłoczony kosmetyczny 50ml

EKO-BAŃKA Olej TAMANU 100% zimnotłoczony kosmetyczny 50ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
23.66 zł


Olej Tamanu 100% tłoczony na zimno (nierafinowany).

Stigmasterol, kallofilloidyna i kwas oleinowy to głowne składniki oleju tamanu, które pomagają w regeneracji skóry, redukcji świeżych blizn i rozstępów.

 

Sposób użycia:

W formie nierozcieńczonej może być stosowany tylko punktowo na wypryski i blizny.

W przypadku codziennej pielęgnacji ciała, w tym skóry twarzy, zaleca się stosować po wymieszaniu z innym olejem roślinnym w proporcji nie większej niż 1:1.

 

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem.

 

Olej tamanu polecamy:

osobom ze skłonnością do trądziku, wyprysków i zaskórników - olej tamanu działa antybakteryjnie wszystkim, którzy szukają sposobu na zniwelowanie świeżych blizn i rozstępów, między innymi blizn po trądziku; pomocniczo w przypadku łupieżu i nadmiernego wypadania włosów

Postać: olej

 

Ingredients:

Calophyllum Tacamahaca Oil

 

Pojemność: 50ml

 

O marce:

Produkty marki eko-bańka produkowane są przez markę Granum, która dba o naturalny proces produkcji, korzystając z infrastruktury technologicznej zapewniająca bezpieczeństwo i sterylność produktów żywnościowych oraz kosmetycznych. To własne laboratorium, nowoczesny park maszynowy i sprawdzone, wiarygodne źródła dostaw. Wszystkie produkty otrzymały wymagane atesty i certyfikaty. Profesjonalizm w działaniu i pasja, pozwoliły stworzyć unikalne receptury produktów. Tworzymy naturalne produkty spożywcze i kosmetyczne, dbając o zachowanie zdrowej równowagi oferując najwyższą jakość produktów za rozsądną cenę.

Produkty z tej serii