You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

EKO-BAŃKA Olej OREGANO 20% kosmetyczny 50ml

EKO-BAŃKA Olej OREGANO 20% kosmetyczny 50ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
34.11 zł


Olej Oregano 20% zawiera olejek eteryczny,

który jest źródłem tymolu, karwakolu i seskwiterpeny. Ponadto jako składniki czynne występują: garbniki, flawonoidy, kwas kawowy, kwas ursolowy i fitosterole. Olej oregano znajduje zastosowanie w przypadku łupieżu czy trądziku.

Oczyszcza pory, reguluje pracę gruczołów łojowych.

 

Sposób użycia:

Porcję oleju nanieść na skórę ciała/twarzy/głowy i delikatnie wmaować. Można także wzbogacić nim kosmetyki (krem, balsam, odżywka, olej naturalny).

 

Przed pierwszym użyciem olejku oregano należy przeprowadzić test uczuleniowy: kroplę preparatu rozetrzeć za uchem i odczekać 10 godzin. Brak objawów oznacza, że można przystąpić do dalszych zabiegów.

 

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem.

 

Polecamy:

w przypadku łupieżu czy trądziku. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, oczyszcza pory, reguluje pracę gruczołów łojowych.

 

Ingredients:

Helianthus Annuus Seed Oil, Origanum Vulgare Oil, (Linalool, Limonene)*

*naturalne składniki olejku eterycznego

 

Postać: olej

 

Pojemność: 50ml

 

O marce:

Produkty marki eko-bańka produkowane są przez manufakturę Granum, która dba o naturalny proces produkcji, korzystając z infrastruktury technologicznej zapewniająca bezpieczeństwo i sterylność produktów żywnościowych oraz kosmetycznych. To własne laboratorium, nowoczesny park maszynowy i sprawdzone, wiarygodne źródła dostaw. Wszystkie produkty otrzymały wymagane atesty i certyfikaty. Profesjonalizm w działaniu i pasja, pozwoliły stworzyć unikalne receptury produktów. Tworzymy naturalne produkty spożywcze i kosmetyczne, dbając o zachowanie zdrowej równowagi oferując najwyższą jakość produktów za rozsądną cenę.

Produkty z tej serii