You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

EKO-BAŃKA Olej MARCHEWKOWY (macerat) kosmetyczny 50ml

EKO-BAŃKA Olej MARCHEWKOWY (macerat) kosmetyczny 50ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
18.91 zł


Olej Marchewkowy (macerat) uzyskany z korzenia świeżej marchwi macerowanej w oleju słonecznikowym.

Stosowany jako dodatek w olejkach i emulsjach przeznaczonych dla suchej oraz dojrzałej skóry. Bogaty w beta-karoten, kwasy tłuszczowe w tym stearynowy, linolowy i palmitynowy.Używany jest także do poprawy kolorytu, wyrównania przebarwień.

Po zmieszaniu z innym olejem staję się naturalnym samoopalaczem.

 

Sposób użycia:

należy stosować w połączeniu np. z olejem ze słodkich migdałów, masłem shea lub jako dodatek do kremów czy balsamów.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem.

 

Macerat z marchwi polecamy:

osobom, które chcą nadać skórze delikatnie opalizujący kolor lub zatrzymać efekt opalenizny na dłużej; osobom pragnącym ukoić i wzmocnić skórę po intensywnym opalaniu. w okresie zimowym jako dodatek do kremu ochronnego, żeby odżywić i nadać poszarzałej skórze blasku.

 

Olej ten ma naturalne pigmenty, które farbują, z tego powodu należy stosować go w połączeniu np. z olejem ze słodkich migdałów, masłem shea lub jako dodatek do kremów czy balsamów.

 

Ingredients:

Helianthus Annuus Seed Oil, Daucus Carota Extract

 

Postać: olej

 

Pojemność opakowania: 50ml

 

O marce:

Produkty marki eko-bańka produkowane są przez markę Granum, która dba o naturalny proces produkcji, korzystając z infrastruktury technologicznej zapewniająca bezpieczeństwo i sterylność produktów żywnościowych oraz kosmetycznych. To własne laboratorium, nowoczesny park maszynowy i sprawdzone, wiarygodne źródła dostaw. Wszystkie produkty otrzymały wymagane atesty i certyfikaty. Profesjonalizm w działaniu i pasja, pozwoliły stworzyć unikalne receptury produktów. Tworzymy naturalne produkty spożywcze i kosmetyczne, dbając o zachowanie zdrowej równowagi oferując najwyższą jakość produktów za rozsądną cenę

Produkty z tej serii