You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

EKO-BAŃKA

Pragniemy zaoferować Państwu "perełki" kosmetyczne w postaci naturalnych mydeł wytwarzanych ręcznie w sposób artystyczny. Wytwarzane są w oparciu o stare, oryginalne receptury, bazują na składnikach o najwyższej jakości. Nie zawierają żadnych dodatkowych składników chemicznych, takich jak detergenty i stabilizatory. W naszej bogatej ofercie znajdują się produkty oparte na wyciągach z ziół, czystych ekstraktach roślinnych, naturalnych olejach, z masłem Shea czy z minerałami z Morza Martwego.

Wierzymy, że oferując szeroką gamę niszowych, rzadko spotykanych zapachów, rozbudzimy zainteresowanie zarówno nowicjuszy, jak i koneserów, dając możliwość wyrażenia swojej indywidualności w nowy, niespotykany wcześniej sposób.

 W pogoni za szybkim rozwojem, odchodziliśmy od naturalnych produktów i składników na rzecz składników chemicznych będących odpowiednikami naturalnych - o wiele tańszymi. Niestety doprowadziło to do powolnej biodegradacji środowiska naturalnego. Z troską teraz spoglądamy na otaczającą nas przyrodę i poszukujemy produktów tworzonych w trosce o środowisko.