You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ECOZONE SPRAY ODSTRASZAJĄCY MOLE 500ML

ECOZONE SPRAY ODSTRASZAJĄCY MOLE 500ML

Chwilowo niestostępny

Cena:
28.81 zł


Produkt chroni tkaniny przed molami. Nadaje się do każdego rodzaju materiałów, nie niszczy ich ani nie wpływa na ich wygląd. Jest bezpieczny i tworzy długotrwałą barierę ochronną przed molami, które niszczą nasze ubrania. Spray jest bardzo łatwy w użyciu. Zaawansowana technologia oparta na składnikach pozyskanych wprost z natury daje nam gwarancję, że oprócz skuteczności preparat charakteryzuje się również bezpieczeństwem stosowania. Naturalne oleje eteryczne z cedru odstraszają mole skutecznie i na długo. Jedna aplikacja w szafach, szafkach czy szufladach wystarcza na 2 miesiące.

 

Sposób użycia:


Przekręć kostkę znajdującą się na końcu rozpylacza. Psiknij kilka razy do szafy, szafki, szuflady czy na innej powierzchnię, którą chcesz ochronić przed molami.

Odczekaj aż preparat się wchłonie. W razie potrzeby powtórz czynność.

UWAGA:


Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami oraz ze skórą. W przypadku zanieczyszczenia skóry, umyć wodą z mydłem. Jeżeli dostanie się do oczu, przepłukać dużą ilością wody. Jeżeli pojawi się taka konieczność, zasięgnąć opinii lekarza, pokazać mu opakowanie i etykietę produktu.

Składniki:

Cedar oil, Water

Produkty z tej serii