You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ECOZONE

Ecozone to firma rodzinna. Stworzony przez rodzinę dla rodzin.

20 lat temu postanowiliśmy stworzyć środki czyszczące, bez ukrytych składników i takich, które będą przystępne cenowo dla wszystkich.

Wróciliśmy do podstaw, co oznaczało, że musieliśmy tworzyć produkty z roślinnymi i naturalnymi składnikami. Rośliny są inspiracją dla wszystkich naszych formuł.

W Ecozone tworzymy i wprowadzamy innowacje w zakresie wydajnych rozwiązań w zakresie sprzątania, konserwacji i produktów o naturalnych recepturach. Obecnie mamy około 100 produktów, dlatego jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić konsumentom zrównoważone alternatywy dla wszystkich obecnych domowych środków czyszczących zawierających ogromne ilości chemii, robimy to ponieważ uważamy, że domy powinny być bezpieczne, czyste i pozytywnie działały na zdrowie ludzi i zwierząt.

Każdy z nas może dokonać prostych, drobnych zmian w naszych codziennych czynnościach, które na dłuższą metę będą miały ogromny wpływ na naszą planetę.

Właśnie dlatego opracowaliśmy szeroką gamę produktów dla dosłownie każdego centymetra domu, od artykułów do prania po środki udrażniające rury.

Chociaż jest dla nas ważne, aby trzymać się naszej misji , czyli dbania o naturę, to zależy nam również na utrzymaniu jak najlepszej wydajności i jakości tego co wytarzamy. Dlatego nasze produkty wyróżniają się na tle innych wiodących marek nieekologicznych bez pomimo, że używamy jedynie zdrowych i ekologicznych składników!

Staramy się wytwarzać towary mając na uwadze następujące trzy kluczowe kwestie:
✓ Produkty wysokiej jakości
✓ Wysoka wydajność
✓ Przyjazny dla środowiska

NASZA MISJA

Jesteśmy firmą przyjazną dla środowiska i mamy świadomość, że poziomy Co2 znacznie wzrosły w ciągu ostatnich kilku dekad z wielu powodów; od industrializacji rolnictwa zwierzęcego, ogólnej nadmiernej konsumpcji produktów, po masową produkcję niemal wszystkiego. Jesteśmy również świadomi dodatkowych toksycznych chemikaliów i odpadów, które są z tego powodu wylewane do oceanów i przetrzymywane w składowiskach, co jest bardzo wyniszczające dla środowiska.

Naprawdę wierzymy, że wszyscy powinni mieć dostęp do zdrowych i niedrogich środków czyszczących: UCZCIWIE - BEZPIECZNIE - NATURALNIE