You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ECOVER

NASZA HISTORIA

W 1979 r. Grupa ekologicznych pionierów próbowała pomóc ludziom uwolnić się od złych nawyków związanych z czyszczeniem. W tym czasie wiele środków czyszczących zawierało toksyczne składniki.

Takie toksyczne składniki są również dzisiaj i mogą zanieczyścić drogi wodne, mogą zniszczyć dziką przyrodę, a nawet mogą zaszkodzić ludziom, którzy się nimi zajmują. Naukowi wizjonerzy wiedzieli, że jeśli ludzie będą nadal używać toksycznych produktów, świat wkrótce stanie się bardzo brudnym miejscem. Założyli więc Ecover w małej szopie w wiejskim belgijskim miasteczku i wprowadzili pierwszy na świecie bezfosforanowy detergent do prania, udowadniając, że można uzyskać dobrze czyszczący środek a jednocześnie przyczynić sie dla natury.

DŁUGA ZIELONA DROGA

Od tego czasu Ecover przeszedł długą drogę. Teraz, mając bazę w San Francisco, nadal inspirujemy się naturą, tworząc pionierskie naturalne środki czyszczące, które świetnie działają  i nie pozostawiając szans w walce z brudem. Obecnie mamy 35 produktów dystrybuowanych w ponad 40 krajach.

NASZA NOWA FABRYKA WYZNACZA STANDARDY

Oprócz naszych zielonych fabryk w Belgii i Francji otwieramy zakład produkcyjny w Chicago, który ma być pierwszym zakładem z certyfikatem platynowym LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) w branży.