You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ECOSTRAWZ

Firma ECOSTRAWZ została założona w 2013 roku. W ciągu zaledwie 3 lat sprzedaliśmy na całym świecie ponad 100 000 słomek wielokrotnego użytku, a sprzedaż słomek wielokrotnego użytku wynosi obecnie ponad 1 milion. Może to zabrzmieć dużo, ale jeśli weźmie się pod uwagę, że na całym świecie codziennie używanych jest ponad 1 miliard jednorazowych plastikowych słomek do picia, jest to stosunkowo niewielka ilość i ilustruje światową walkę z odpadami plastikowymi, która jest przed nami. Niemniej jednak, mając świadomość społeczną na całym świecie, że problem jednorazowych odpadów z tworzyw sztucznych nabiera rozpędu, jesteśmy niezwykle podekscytowani, że możemy być częścią tego ruchu i nie możemy się doczekać współpracy z naszymi klientami i pomagania im w spełnianiu wymagań dotyczących „bardziej ekologicznej” słomki do picia.


Nasze ekologiczne słomki do picia dzielą się na dwa główne typy; produkty wielokrotnego użytku lub jednorazowe. Nasze słomki wielokrotnego użytku są produkowane z wysokiej jakości materiałów, w tym stali nierdzewnej, szkła borokrzemianowego, a nawet tytanu - wszystkich materiałów, które mogą być używane wielokrotnie. Nasze produkty jednorazowego użytku są jednak produkowane w 100% z naturalnych materiałów, w tym bambusa lub pszenicy, dzięki czemu są całkowicie biodegradowalne. Nasze alternatywy Natural Bamboo można również ponownie wykorzystać, a gdy osiągną najlepsze wyniki, można je po prostu wyrzucić na pryzmę kompostu.


Jesteśmy dumni, że dostarczyliśmy setki tysięcy ekologicznych słomek do picia na całym świecie, starając się zwalczać szkody, jakie jednorazowe plastikowe słomki do picia wyrządzają dzikiej faunie i środowisku, i nie poprzestajemy na tym ... przekazujemy teraz 1 pensa z każdej sprzedanej słomy wielokrotnego użytku naszym przyjaciołom z Sea Shepherd, wiodącej na świecie organizacji charytatywnej zajmującej się bezpośrednią akcją na rzecz ochrony oceanów