You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

EcoFORCE

Brytyjski producent artykułów, które każdy z nas posiada w domu. Jedną z jego marek jest znana i lubiana na całym świecie EcoForce!

Wszystkie produkty EasyDo wykonywane są w trosce o środowisko i przy użyciu materiałów z recyklingu.

Oferta produktów EcoForce wychodzi nawet o krok dalej, zapewniając różnorodność produktów, które wykonane są w conajmniej 90% z wtórnie przerobionych materiałów. Jest to ukłon w stronę tych, którzy chcą być EKO a jednocześnie przywykli do pewnych standardów. Ciekawa gratka dla ludzi Zero Waste.

Produkty EcoForce nie tylko są innowacyjne, także świetnie wyglądają i co najważniejsze działają. Zostały zaprojektowane żeby wytrzymać przez długi czas w Twoim domu.

EcoForce to firma rodzinna, której celem jest wytwarzanie szeregu użytecznych i niedrogich ekologicznych produktów czyszczących. Cała seria EcoForce jest wykonana w co najmniej 90% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Produkty do czyszczenia domu EcoForce zostały stworzone, aby ułatwić życie i dawać przy tym świetne rezultaty. Większość produktów pochodzących z recyklingu jest wytwarzana w ich fabryce w Wellingborough w Wielkiej Brytanii. Ich celem jest pomoc w dokonywaniu bardziej zrównoważonych zakupów przedmiotów codziennego użytku, co będzie pożyteczne dla natury, oraz nas wszystkich.