You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

EcoClean

Produkty Eco Clean Nordic ujrzały światło dzienne w 2012 roku z jedną wspólną misją: stworzyć w 100% naturalny produkt czyszczący, który zapewni całkowite zrównoważenie, całkowitą efektywność i ekonomiczną dostępność w celu połączenia w doskonałej harmonii.

Eco Clean wywodzi się z własnych doświadczeń i frustracji Heleny i Tommy’ego, jako konsumentów i rodziców, którzy próbują poruszać się w dzisiejszej chemicznej dżungli i jak najskuteczniej chronią swoje dzieci przed szkodami powodowanymi przez różne wątpliwe substancje w życiu codziennym. Dlatego zaczęli opracowywać pomysł, jak (z korzeniami z duńskiej gleby) stworzyć uczciwy, ale skuteczny produkt, który zrywa z nieprzejrzystością obecnej oferty produktowej na rynku. Po kilku latach badań i ciężkiej pracy udało im się wreszcie opracować recepturę produktu, który obecnie nosi nazwę Eco Clean.

Jest to asortyment produktów, który stał się podstawą wizji, którą Eco Clean powinien przyczynić się do pozytywnej zmiany na świecie. Jest to wizja, którą zawsze będziemy pamiętać i która stanowi fundament stale rozwijającej się firmy.


Eco Clean to w 100% naturalne produkty czyszczące otrzymywane z olejów roślinnych i buraków cukrowych, z organiczną wodą roślinną i organicznym aloesem.

Wszystkie składniki są w 100% biodegradowalne. Produkty są wytwarzane w Danii i dostarczane w butelkach plastikowych z recyklingu.

Zapachy ze 100% naturalnych olejków eterycznych są pozyskiwane ze starannie wyselekcjonowanych roślin i kwiatów, nadając produktom świeży i naturalny zapach bez szkody dla środowiska.