You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

ECO-MAX

Nie wszystkie produkty czyszczące są sobie równe.

U nas nie chodzi tylko o składniki. Chodzi o to, jak je łączymy, aby stworzyć naprawdę wyjątkowe produkty czyszczące.

Możemy dzielić półki z tymi, którym wygodnie jest być adekwatnym - ale na tym podobieństwo się kończy. Zawsze staramy się robić więcej i być kimś więcej. Jeśli nie robimy rzeczy najlepiej, jak potrafimy, zaczynamy od nowa. Czysto lepszy środek czyszczący nie może powstać bez prawdziwej staranności - dlatego nasze produkty tworzymy z czystych, roślinnych składników, które są bezpieczne dla Twojej rodziny i środowiska.

W 1999 roku Felix Borges stworzył Prism Care Corporation, firmę stojącą za Eco-Max, ponieważ wiedział, że środki czyszczące nie muszą być toksyczne. Dzięki niezliczonym godzinom badań nad zrównoważonymi surowcami pochodzenia roślinnego narodziła się marka Eco-Max. Cała ta ciężka praca była tego warta, ponieważ teraz linia Eco-Max zawiera zarówno komercyjne, jak i osobiste, nietoksyczne produkty roślinne.

Zawsze będziemy tworzyć bezpieczniejsze i skuteczniejsze sposoby sprzątania, na jakie zasługują ludzie.

Ponieważ to właśnie robimy. To jest to, kim jesteśmy.

Pielęgnacja pryzmatu jest po prostu lepsza

Nasza linia produktów Eco-Max to jedyne naturalne środki czyszczące, które zapewniają wyjątkowo czyste i skuteczne czyszczenie w przystępnej cenie. Dbamy o bezpieczeństwo i trwałość produktów, którymi czyścimy, i Ty też powinieneś.

Bezpieczny i pracowity, nasz rosnący pakiet produktów Eco-Max wykazuje najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju środowiska. Od składników po opakowanie, po sam proces produkcji - wszystko, co robimy, robimy dobrze.

Jesteśmy firmą Prism Care. Mówiąc najprościej, jesteśmy po prostu lepsi.
Skuteczne receptury produktów

Produkty Prism Care są czyste, oryginalne i opracowane z wielką starannością przy użyciu wyłącznie składników pochodzenia roślinnego, które są przyjemne w użyciu i całkowicie bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Nasze bezpośrednie doświadczenie kierowało nie tylko uważnym doborem najczystszych składników, ale także ogromną uwagą na temat najbardziej efektywnych zastosowań naszych produktów - aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z zakupu.
Ciągła innowacja

Prism Care nieustannie ulepsza i uzupełnia swoją linię produktów, odpowiadając na potrzeby i preferencje dzisiejszych konsumentów. Nieustannie oceniamy nowe składniki, techniki i opakowania, aby nasze produkty były jak najlepsze dla Twojego zdrowia i środowiska.
Zaangażowanie w ochronę środowiska

Prism Care przestrzega najwyższych standardów ochrony środowiska, od składników produktu i opakowania po proces produkcyjny.
Koncentracja na partnerstwie

Firma Prism Care przywiązuje dużą wagę do relacji z członkami zespołu, agentami, dystrybutorami i innymi interesariuszami, zapewniając, że wszyscy są traktowani uczciwie iz szacunkiem. To skupienie buduje zaufanie i lojalność wśród naszej społeczności.