You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

DRAGON

Maski przeciwpyłowe

Maski Dragon to nowy projekt, który narodził się w Krakowie. Chęć aktywnego życia, mimo zimna i dużego zanieczyszczenia powietrza w zimie, skłoniła nas do podjęcia się zadania stworzenia masek chroniących zdrowie przed szkodliwymi następstwami oddychania zanieczyszczonym powietrzem. Po wprowadzeniu neoprenowych masek przeciwpyłowych dla osób aktywnie spędzających czas, lub przemieszczających się do pracy na jednośladach, zaczęliśmy zauważać zapotrzebowanie na maski do codziennego stosowania dla dzieci i dorosłych. Nasza wizja była prosta: stworzyć najwyższej jakości maski antysmogowe do codziennego stosowania oraz dla osób aktywnych, łączących w sobie najważniejsze cechy- ochronę zdrowia, funkcjonalność i estetyczny wygląd.
W sezonie zimowym 2016/17 prezentujemy Państwu powiększoną kolekcję masek sportowych. Wszystkie dostępne są w 4 rozmiarach (S, M, L, XL), w 5 nowych wersjach graficznych oraz 3 kolorystycznych. Nowością są wprowadzone w tym roku, wyjątkowo wygodne, materiałowe maski Casual z wymiennym filtrem do codziennego stosowania. Oferta obejmuje maski dziecięce (S) oraz dla dorosłych (M, L) w 6 wersjach graficznych i 3 kolorystycznych, tak by każdy odnalazł odpowiadający styl i doskonałe dopasowanie do twarzy.Wszystkie maski przeciwpyłowe wyposażone są w demontowane filtry N99, pochłaniające 99,9% szkodliwych pyłów (PM2,5 i PM10), kurzu, spalin, dymu tytoniowego i 99,97% zanieczyszczeń z wdychanego powietrza.
 
Co charakteryzuje maski przeciwpyłowe Dragon Casual?

Przeznaczone są dla osób mniej aktywnych fizycznie, dorosłych oraz dzieci, do codziennego stosowania. Dzięki zastosowaniu wymiennych filtrów N99 oddychanie jest bezpieczne- filtry zatrzymują 99,9% szkodliwych pyłów. Jednokierunkowy zawór boczny ułatwia wydychanie powietrza wraz z wilgocią z maski. Mając na uwadze wygodę noszenia zastosowaliśmy w zewnętrznej warstwie maski miękką bawełnę oraz nie podrażniające twarzy lamówki i tasiemki. Złączka z tyłu głowy zapobiega przesuwaniu się maski w trakcie noszenia, a specjalnie przedłużony elastyczny zacisk nosowy umożliwia dokładne uszczelnienie maski. Ze względu na duże zapotrzebowanie ochrony zdrowia dzieci, wprowadziliśmy rozmiar S dla najmłodszych, rozmiar M dedykowany jest starszym dzieciom i kobietom, L - mężczyznom.