You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

DENTTABS

Innowacyjna firma DENTTABS Zahnpflegegesellschaft mbH, z siedzibą w Berlinie, jest spółką zarządzaną przez właściciela posiadającego rewolucyjny produkt w dziedzinie higieny jamy ustnej - DENTTABS.

Po zasiadaniu na różnych stanowiskach w dziedzinie informatyki i technologii Axel Kaiser założył wraz z braćmi proDentum Dentaltechnik w Berlinie. Od 2003 r. Coraz bardziej koncentruje się na DENTTABS jako projekcie, a w 2009 r., Wraz z założeniem DENTTABS® GmbH, całkowicie zaangażował się w swój młody i innowacyjny produkt. Tabletki na szczoteczki do zębów DENTTABS są wykonane w 100% z naturalnych składników, nie zawierają tworzyw sztucznych, są organiczne i wolne od konserwantów, dodatków do ciała i innych potencjalnie wątpliwych składników! DENTTABS są wegańskie i posiadają certyfikaty naturalnych kosmetyków z BDIH-COSMOS.

Axel Kaiser, członek Bundesverband der grünen Wirtschaft - w skrócie UnternehmensGünn e.V., przywiązuje szczególną wagę do zrównoważonego rozwoju i wzorowych alternatywnych metod produkcji i pakowania w higienie jamy ustnej, dzięki czemu produkty DENTTABS® są tak skuteczne.

DENTTABS są już dostępne w ponad 40 krajach na całym świecie.

DENT TABS możesz kupić w naszej naturalnej drogerii TERAZ NATURA!