You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

COSNATURE NATURKOSMETIK

Więcej niż skóra

KOSMETYKI WPŁYWAJĄ NA CAŁY ORGANIZM

Skóra jest jednym z najważniejszych ludzkich narządów. Na zewnątrz jest wyrazem naszego dobrego samopoczucia. Oddychamy przez nią i chroni nas poprzez absorbowanie i wydzielanie toksyn z naszego organizmu. Szkodliwe chemikalia mogą przenikać przez skórę i atakować nasze tkanki, gdzie gromadzą się a z czasem powodują uszkodzenie całego naszego ciała. Dlatego powinniśmy bardzo uważać, gdy wybieramy, jakie produkty i składniki nakładamy na naszą skórę.

Dzięki cosnature® nie musimy się tym martwić. Wszystkie nasze produkty nie zawierają sztucznych barwników, wazeliny, silikonów, parabenów, PEG-ów, olejów mineralnych ani syntetycznych zagęstników, jest wolny od etanoloamin, SLS, SLES i EDTA. Nie mają też w swoim składzie substancji pochodzenia od zwierzęcego, nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowanie jest w 100 procentach biodegradowalne. Do produkcji kosmetyków używane są wyłącznie składniki z upraw ekologicznych bez udziału pestycydów. We wszystkich procesach produkcyjnych nie uczestniczą składniki potencjalnie szkodliwe dla zdrowia.

Wszystkie nasze produkty są przebadane dermatologicznie.


POZNAJ SWOJE NATURALNE PIĘKNO

Nazwa cosnature® to połączenie głównego słowa „cos”, które oznacza wysokiej jakości  oraz „naturę”, która odzwierciedla potężną siłę natury.

Cosnature® – certyfikowane naturalne kosmetyki ze 100% naturalnymi składnikami
to najbezpieczniejsza formuła zapewniająca naturalny i zdrowy blask.


Jakość – jest w naszej naturze
NATURALNY COSNATURE®


Od 2013 roku COSNATURE z dużym zaangażowaniem oferuje klientom wspaniałe innowacyjne produkty o najwyższej jakości „made in Europe”.

W Pulheim-Brauweiler mieści się ultranowoczesna fabryka produkująca kosmetyki o najwyższej jakości. Ponad 800 wysoko wykwalifikowanych pracowników produkuje w pięciu miejscach w Niemczech, Francji i Luksemburgu, produkty najwyższej klasy.

Intensywne badania, nowoczesne technologie produkcji i profesjonalny system zarządzania jakością zapewniają najwyższą jakość własny zespół projektowy zapewnia atrakcyjne i nowoczesne wzornictwo produktów. To firma, która wyznacza trendy, zamiast je ścigać. Prywatny instytut badawczy oraz bliska współpraca z renomowanymi instytucjami akademickimi zapewniają wysoką skuteczność i bezpieczeństwo produktów.
Jakość, która nie musi wiązać się z kosztami. cosnature® oferuje doskonałą wydajność w niskich cenach. Każdy powinien sobie pozwolić na naturalne kosmetyki, aby dbać o skórę i włosy w zdrowy i naturalny sposób. Realizujemy to poprzez wycinanie nadmiernych kosztów, polegając w zamian na wydajności produktu. Nasza inwestycja? Jakość bez kompromisów.


Filozofia Cosnature

- Doskonałe ceny dla klientów końcowych

- Doskonały stosunek ceny do jakości produktów

- Posiadane certyfikaty gwarantujące czystość składów – Nature i Vegan

- Owocowe zapachy produktów

- Doskonałe działanie potwierdzone testami Fundacji Warentest i Öko-Test

- Atrakcyjne warunki współpracy