You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CLOSCA

Nasza planeta jest odzwierciedleniem społeczeństwa, które ją zamieszkuje i musimy zobowiązać się do zasłużenia na lepszą planetę.

Jesteśmy z tymi, którzy cenią piękno, nie są zastraszani zmianami i mają nieuniknioną potrzebę przekształcenia naszego środowiska.

Dlatego tworzymy produkty i usługi, które pomagają inspirować zmiany w postawach ludzi, a tym samym tworzą lepszą przyszłość dla wszystkich.

Wszystkim tym, którzy cierpią, widząc wynik naszego braku świadomości przez wiele pokoleń, wszystkim, którzy wraz z nami czują się współodpowiedzialni za przekształcanie rzeczy, za tych, którzy wiedzą, że nadszedł czas.

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ

Zmieniamy się dzisiaj, aby zmienić jutro. Inspirujemy zmiany nawyków i nasze relacje ze środowiskiem, aby miasta były bardziej zrównoważone i skoncentrowane na ludziach. Ewoluować w kierunku lepszego świata.

POMAGAJ NATURZE

Tworzymy innowacyjne, zaawansowane technologicznie produkty, które pozwalają wywrzeć pozytywny wpływ na planetę w codziennym życiu, chroniąc i szanując środowisko.

ZOSTAŃ IKONĄ

Przeprojektowujemy to, co Cię definiuje i identyfikuje. To pokazuje, kim jesteś. Prosty i wyrafinowany. Zaangażowany i marzyciel. Praktyczny i elegancki: Ty.