You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

CHARLOTTE Family

Poznaj Benjamina i Stéphane a, dwóch ekologicznych ojców. Chcieli zapewnić rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy nie mogli znaleźć niedrogich, ładnie zapakowanych, ekologicznych produktów do higieny osobistej dla niemowląt - i całej rodziny - w pobliskim sklepie. Narodziła się koncepcja marek Charlotte Baby Bio i Charlotte Family! Jeśli chodzi o inspirację związaną z tymi imionami, być może już zgadłeś: córka Benjamina nazywa się Charlotte.

Dumny z ekologii!

Produkty Charlotte Baby Bio i Charlotte Family są certyfikowane ekologicznie przez Ecocert i Cosmebio. Oznacza to, że zawierają co najmniej 98% składników pochodzenia naturalnego, a co najmniej 10% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego. Dlaczego tylko 10%? Ponieważ kiedy mówimy o wszystkich składnikach, obejmuje to również wodę. Woda stanowi 40–80% produktu końcowego i z definicji nie może być organiczna…
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Ecocert, na której wszystko zostało wyjaśnione!

Poszanowanie natury

Wybierając Charlotte Baby Bio i Charlotte Family, wybierasz produkty wykonane ze składników ze źródeł odnawialnych i przetwarzane metodami przyjaznymi dla środowiska. Więc robisz coś dla naszej planety!

Wyprodukowano we Francji

Dla nas ważne jest, aby pokazać francuską wiedzę i przyczynić się do rozwoju naszej gospodarki, dlatego wszystkie produkty Charlotte Baby Bio i Charlotte Family są wytwarzane we Francji.

Praktyczny

Kiedy jesteś rodzicem, często brakuje ci czasu i zawsze starasz się znaleźć sposoby na robienie rzeczy szybciej. Właśnie dlatego produkty Charlotte Baby Bio i Charlotte Family zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej praktyczne. Duże, 500 ml butelki są idealne dla tych, którzy nie mają czasu na zakupy! Ponadto są one wyposażone w dozownik z pompką, ponieważ trudno jest uwolnić jedną rękę podczas kąpieli dzieci, a co dopiero dwoje!

Żadnych substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego

Nie wystarczy, aby produkt był ekologiczny; musi być również przyjazny dla konsumenta! Nasze formuły zostały opracowane z uwzględnieniem najnowszej wiedzy i zaleceń i nie zawierają żadnych uznanych substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego.

O rozsądnej cenie

Zmniejszając nasze marże i podejmując ryzyko produkcji w dużych ilościach, jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą możliwą cenę. Produkty ekologiczne powinny być dostępne dla wszystkich - nie tylko dla uprzywilejowanych - aby wszystkie dzieci, dzieci i rodziny mogły cieszyć się z ich korzyści.

Oryginalne i stylowe opakowanie

Produkty Charlotte Baby Bio mają urocze motywy zwierzęce, które mogą być również wykorzystywane do celów edukacyjnych: każde małe zwierzę reprezentuje cechę osobowości i ma swoją uroczą historię do opowiedzenia. Na przykład ptaszek jest zawsze wesoły i przynosi radość i szczęście, a odważny mały tygrys pomaga pokonać lęki.
Jeśli chodzi o produkty Charlotte Family, są one głównie inspirowane skandynawskim designem, aby nadać łazience dekoracyjny akcent.

Łatwo dostępny

Naszym celem jest ułatwienie Ci życia, dlatego produkty Charlotte Baby Bio i Charlotte Family są sprzedawane w supermarketach, więc nie musisz daleko jechać, aby je kupić! Możesz znaleźć najbliższego sprzedawcę w sekcji „Gdzie kupić nasze produkty” - lub możesz zamówić przez Internet!