You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BIOVAX

L biotica BIOVAX

L biotica to spółka zajmująca się produkcją kosmetyków od 2005 roku. Nasze preparaty, powstają w laboratoriach i zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce. Asortyment L’biotica jest dostępny w ok. 5 tys. aptek, w wiodących drogeriach sieciowych (Rossmann, Teraz Natura, Hebe, Natura) oraz sklepach zielarsko-medycznych na terenie całego kraju.

Blisko (potrzeb) Klientów

Ambicję i kluczowy cel firmy stanowi dostarczanie najwyższej jakości produktów pielęgnacyjnych.
Ich komponenty pochodzą z terenu Unii Europejskiej i podlegają starannej selekcji pod względem jakości. W naszych nowoczesnych laboratoriach korzystamy z bogactwa natury oraz innowacyjnych technologii. Tworzymy w pełni bezpieczne, maksymalnie efektywne formulacje, które „zamykamy” w estetycznych, funkcjonalnych opakowaniach.


Wierzymy, że produkty L biotica pozwalają odkryć naturalne piękno kobiet (i mężczyzn), rozpieścić zmysły zapachem, kolorem oraz konsystencją – a jednocześnie zapewnić skuteczną profilaktykę przed negatywnym wpływem cywilizacji na zdrowie i urodę. Poprzez nasze preparaty do twarzy, włosów i ciała, pragniemy być blisko naszych Klientów; „towarzyszyć” im w codziennej pielęgnacji i wspierać w zdrowym dbaniu o siebie. Proponujemy bogaty wachlarz kosmetyków (bez parabenów i szkodliwych substancji), dopasowany do różnych typów skóry oraz włosów.

 
Zaufanie zobowiązuje i motywuje

We wszystkich działaniach kierujemy się odpowiedzialnością, profesjonalizmem oraz ekspercką wiedzą z zakresu kosmetologii, pielęgnacji włosów i suplementacji. Uważnie słuchamy naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały Ich oczekiwania – zarówno w zakresie, jakości, jak i ceny czy dostępności. Jesteśmy dumni, że preparaty L’biotica zdobyły uznanie i zaufanie Konsumentów, ceniących wysoki standard.


Kierowanie się powyższymi założeniami zaowocowało przyznaniem spółce L biotica prestiżowych nagród i tytułów branżowych, m.in.: „Najlepsze w Polsce”, „Laur Konsumenta”, „Konsumencki Lider Jakości”, Dynamiczna Firma, „Dobra Marka”.


Ponadto, seria kosmetyków do pielęgnacji włosów, L biotica PROFESSIONAL THERAPY, została zauważona i doceniona przez eksperta ­– Pawła Matrackiego, Mistrza Świata Fryzjerstwa, który to został jej Ambasadorem. Korzystając z wieloletniego doświadczenia planujemy sukcesywnie rozwijać linie produkcyjne, poszerzać portfel produktów, inspirować do sięgania po kosmetyki wytwarzane w Polsce oraz w dynamiczny – a zarazem w zrównoważony sposób  –  zwiększać potencjał innowacyjny firmy.