You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

BIOpha, Wybielająca pasta do zębów z mentolem, 100ml

BIOpha, Wybielająca pasta do zębów z mentolem, 100ml

Chwilowo niestostępny

Cena:
22.09 zł


Wzmacnia szkliwo zębów, dziąseł i wspomaga zachowanie naturalnej równowagi w ustach.

Produkt dokładnie usuwa płytkę nazębną i pozostawia zęby dokładnie oczyszczone. Dzięki zawartości mentolu produkt odświeża.

Dodatkowo nie zawiera GMO, parabenów, fenoksyetanolu, silikonów, PEG-ów, systetycznych kolorantów, chloru i jego pochodnych.

Nie był również testowany na zwierzętach.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

minerały i sodę oczyszczoną, które naturalnie polerują zęby i usuwają bakterie fluor, który wzmacnia szkliwo zębów wyciąg z mięty pieprzowej i chlorofilu, dla długotrwałej ochrony i pięknego zapachu,  naturalnej równowagi w ustach.

98% składników pochodzenia naturalnego
18% składników z gospodarstw ekologicznych

 

JAK STOSOWAĆ:

 Wycisnąć małą porcję z tubki, nałożyć na szczoteczkę i wyszczotkować zęby minimum 3 minuty, po każdym posiłku. Nie połykać! Wypłukać dokładnie usta. Dzieci do lat 6- nie nakłądać więcej niż porcja ziarnka grochu i zawsze pod nadzorem dorosłych. Jeżeli przyjmujesz fluor z innych źródeł, skonsultuj z lekarzem stosowanie pasty fluorowej.

 

REZULTATY:

 jama ustna i oddech są odświeżone, zęby dokładnie umyte; zapobieganie rozwojowyi bakterii w jamie ustnej

 

WSKAZÓWKI:

 

Staraj się co pewien czas zrobić kurację odświeżajacą dla swoich zębów i jamy ustnej. Naturalny sposób na odświeżenie oddechu: pół litra wody, dwa płatki kwiatu róży, trzy ziarna kawy i kilka liści mięty. Taką nalewką płukać usta codziennie.

 

INCI:

 

AQUA, HYDRATED SILICA, GLYCERIN, BARBADENSIS LEAF JUICE*, MENTHA PIPERITA LEAF WATER*, SODIUM LAURYL SULFATE, XANTHUM GUM, AROMA, TITANIUM DIOXIDE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM FLUORIDE, SODIUM BICARBONATE, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE.

*pochodzenie z gospodarstw ekologicznych   Producent:     BIOpha Organic  

Produkty z tej serii